Funkcjonariusze SOK zapobiegli samobójstwu

Funkcjonariusze SOK zapobiegli samobójstwu

19 listopada 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Na szlaku Chełm Miasto - Chełm Wschodni omal nie doszło do tragedii. Po czynnych torach błąkała się dziewczyna, która chciała rzucić się pod pociąg.

Fot. SOK

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed północą. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Chełmie powiadomił Straż Ochrony Kolei, że na wspomnianym szlaku znajduje się kobieta, która prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Na miejsce skierowano patrole SOK. Dwadzieścia minut później na peronie nr 2 w stacji Chełm odnaleziono dziewczynę, której wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. Podczas prowadzonych czynności młoda kobieta przyznała, że pokłóciła się z chłopakiem i po tej kłótni rozmyśla o odebraniu sobie życia.

Zatrzymaną 18-latkę, mieszkankę Turowca przekazano Policji, która prowadzi dalsze czynności w sprawie. W związku z podejrzeniem podjęcia próby samobójczej wezwano Pogotowie Ratunkowe ze Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie, którego lekarz zadecydował o przewiezieniu kobiety do Szpitala Miejskiego na obserwację. Przerwy w ruchu pociągów nie było.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł MediaKreator wręczony prezesowi Balczunowi MediaKreator wręczony prezesowi Balczunowi
Następny artykuł Budimex wyróżniony w obszarze CSR Budimex wyróżniony w obszarze CSR