Nowe połączenie interREGIO Bus do Karpacza

Nowe połączenie interREGIO Bus do Karpacza

20 stycznia 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Od 21 stycznia do 10 lutego Przewozy Regionalne uruchamiają 3 pary połączeń autobusowych na trasie Jelenia Góra - Karpacz Górny. Jedno z połączeń skomunikowane jest w Jeleniej Górze z pociągiem Kamieńczyk, dając tym samym możliwość dojazdu na zimowy wypoczynek m.in. z Poznania, Kościana, Leszna czy Rawicza.

Fot. www.veolia-transport.pl

Na odcinku Jelenia Góra (Dworzec PKP) - Karpacz (Dworzec PKP) wydaje się bilety wg tabel opłat przewidzianych dla pociągów interREGIO z zastosowaniem indywidualnych uprawnień do ulg przy przejazdach koleją. Na odcinku Karpacz (Dworzec PKP) - Karpacz Górny bilety na przejazd sprzedawane są wyłącznie przez kierowcę autobusu wg taryfy specjalnej z zastosowaniem indywidualnych uprawnień do ulg przy przejazdach komunikacją autobusową.

Poza biletami sprzedawanymi przez kierowcę, do przejazdu komunikacją interREGIO Bus na wszystkich odcinkach upoważniają ważne bilety: sieciowe (z zastosowaniem indywidualnych uprawnień przejazdowych), REGIOkarnet i Bilet Turystyczny wydane na przejazdy w klasie dowolnej wszystkimi pociągami interREGIO / REGIOekspres.

Szczegółowy rozkład jazdy i warunki taryfowe (z uwagi na prowadzone modernizacje linii kolejowych podane godziny odjazdów mogą ulegać zmianom).