Pociągiem Rybak na wieżę widokową w Puszczy Noteckiej

Pociągiem Rybak na wieżę widokową w Puszczy Noteckiej

08 sierpnia 2014 | Autor:
PODZIEL SIĘ

W kolejną niedzielę z pociągiem Rybak tj. 10 sierpnia Instytut Rozwoju i Promocji Kolei zaprasza na kolejną ciekawą wyprawę na Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie.

Fot. turkol.pl

Tym razem pasażerowie zabierają ze sobą (jak zawsze w pociągu Rybak – bezpłatnie) na pokład pociągu rowery i mają możliwość skorzystania ze zorganizowanej wycieczki do Puszczy Noteckiej na Wieżę Widokową o wysokości 27 metrów. Wieża ta służy do obserwacji przeciwpożarowej, a widok z wierzchołka rozciąga się na kilkanaście kilometrów! Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów na stacji kolejowej w Sierakowie. Szczegóły dodatkowej wycieczki rowerowej dostępne są na stronie internetowej naszego partnera www.oszczenica.pl.

Dzień wcześniej tj. w sobotę 9 sierpnia pociągi Country Ekspress Joannita i Perła ożywią nieczynne szlaki kolejowe wokół Łagowa – zakończyła się już internetowa rezerwacja miejsc.

Pozostało kilkanaście biletów na pociąg Country Ekspress Joannita oraz około 100 biletów na pociąg Perła – można je będzie zakupić (do wyczerpania puli wolnych miejsc) w dniu przejazdu pociągów bezpośrednio u drużyny konduktorskiej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł TŚ modernizują sieć od Chorzowa do Świętochłowic TŚ modernizują sieć od Chorzowa do Świętochłowic
Następny artykuł 18 sierpnia pociągi wrócą na trasę Opole – Zawadzkie 18 sierpnia pociągi wrócą na trasę Opole – Zawadzkie