PR: darmowy bilet za nazwanie pociągu

PR: darmowy bilet za nazwanie pociągu

30 listopada 2014 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Przewozy Regionalne organizują konkurs dla tych, którzy wybierają się na festiwal Przystanek Woodstock. Do wygrania są  bezpłatne bilety umożliwiające dojazd na Woodstock i z powrotem do domu.

Fot. Kuba Batorowicz

Podróż pociągiem na Przystanek Woodstock to jedna z jego nieodłączonych tradycji. Niegdyś do Żar, a od 10 lat do Kostrzyna nad Odrą – co roku specjalnymi pociągami Przewozów Regionalnych na festiwal przyjeżdżają tysiące fanów dobrej muzyki i niezapomnianej zabawy. W przemierzających cały kraj pociągach musicREGIO nierzadko nawiązują się przyjaźnie, a bezwzględnie zawsze panuje świetna atmosfera. Aby woodstockowe składy wyróżniały się w rozkładach jazdy, jakiś czas temu otrzymały swoje nazwy, które nawiązują do miejsc, postaci i wydarzeń związanych z Przystankiem. Niektóre z nazw brzmią dość zabawnie. „Stalowy pęcherz", „Ostatnia paróweczka" czy „Kulki mocy" bardzo szybko podbiły serca pasażerów.

Jak podają Przewozy Regionalne, w tym roku pojawiło sie mnóstwo pytań o możliwość nazwania wybranych pociągów. W związku z tym postanowiono docenić twórczość festiwalowych gości i najlepszych nagrodzić bezpłatnymi biletami na przejazd pociągiem. Co należy zrobić żeby otrzymać bezpłatny bilet? Wystarczy przesłać propozycje nazw pociągów (maksymalnie 4). Jeśli dana nazwa będzie związana z konkretnym regionem, Przewozy Regionalne postarają się, aby otrzymał ją pociąg przezeń przejeżdżający. Wymyślona nazwa może (ale nie musi) bezpośrednio nawiązywać do festiwalu Przystanek Woodstock. Przesłaną nazwę trzeba dobrze umotywować – silne argumenty to podstawa sukcesu! Przewoźnik wybierze 10 najciekawszych propozycji, a wszyscy zwycięzcy, poza ogromną satysfakcją, otrzymają praktyczną nagrodę: bezpłatny bilet umożliwiający dojazd na Woodstock i powrót do domu! Bilet ten będzie ważny w pociągach musicREGIO docierających do Kostrzyna nad Odrą. Zgłoszenia można przesyłać na adres rzecznik@p-r.com.pl do 14 grudnia 2014 r. Więcej informacji na stronie Przewozów Regionalnych.