LzK: tendencje na polskim rynku lokomotyw

LzK: tendencje na polskim rynku lokomotyw

26 stycznia 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Modernizować stare czy kupować nowe lokomotywy? Jakie perspektywy mają polscy producenci na sprzedaż swojego taboru zarówno w kraju, jak i za granicą? - między innymi nad tego rodzaju kwestiami będą się zastanawiać uczestnicy debaty „Lunch z Kurierem”, która odbędzie się 26 stycznia w Warszawie.

Fot. Adam Brzozowski

Już dziś KOW media&marketing, wydawca „Kuriera Kolejowego”, zorganizuje w ramach cyklu spotkań „Lunch z Kurierem” debatę, dotyczącą „Tendencji na polskim rynku lokomotyw”.

W dyskusję nt. krajowego rynku lokomotyw będą mieli okazję włączyć się przewoźnicy kolejowi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie inwestycji w modernizację, bądź zakup nowych pojazdów i określą swoje oczekiwania względem dostawców.

Z kolei o perspektywach rozwoju na krajowym i zagranicznym rynku lokomotyw opowiedzą polscy producenci taboru. Nie zabraknie również wymiany spostrzeżeń nt. eksploatacji nowych pojazdów czy nowoczesnych rozwiązań stosowanych obecnie zarówno w produkcji, jak i w modernizacji lokomotyw.

Relacja z debaty ukaże się na portalu kurierkolejowy.eu oraz w dwutygodniku „Kurier Kolejowy”.