Manifestacja OPZZ wpłynie na ruch w Warszawie

Manifestacja OPZZ wpłynie na ruch w Warszawie

17 kwietnia 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

18 kwietnia mieszkańcy stolicy mogą się spodziewać utrudnień m.in. w komunikacji tramwajowej ze względu na planowaną w tym dniu manifestację Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

Fot. Rafał Wilgusiak

Jak informuje warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w najbliższą sobotę planowane są niżej podane zgromadzenia publiczne i manifestacje:

1) O godz. 10:00 planowane jest zgromadzenie publiczne przy ul. Podchorążych (w rejonie skrzyżowania z ul. Sielecką), skąd o godz. 11:45 planowany jest przemarsz ulicami: Podchorążych -  Gagarina – Belwederska – Al. Ujazdowskie, przed gmach KPRM. Zakończenie przemarszu planowane jest na godz. 15:00.

2) O godz. 10:00 planowane jest zgromadzenie publiczne przed Pałacem Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich w rejonie parkingu przy wejściu do „Kinoteki”), skąd o godz. 11:15 planowany jest przemarsz ulicami: Al. Jerozolimskie – Krucza – Wspólna (przed gmach Ministerstwa Skarbu Państwa oraz gmach Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju), a następnie na pl. Trzech Krzyży (przed gmach Ministerstwa Gospodarki).

W godzinach 12:45-13:30 z pl. Trzech Krzyży uczestnicy połączonych manifestacji opisanych w pkt. 2 i 3 przejdą Al. Ujazdowskimi przed gmach KPRM.

3) O godz. 10:00 planowane jest zgromadzenie publiczne przy ul. Kopernika (w rejonie skrzyżowania z ul. Karasia), skąd o godz. 11:30 planowany jest przemarsz ulicami: Kopernika – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie – Bracka – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie.

W godzinach 12:45-13:30 z pl. Trzech Krzyży uczestnicy połączonych manifestacji opisanych w pkt. 2 i 3 przejdą Al. Ujazdowskimi przed gmach KPRM.

4) O godz. 10:00 planowane jest zgromadzenie publiczne na parkingu przed COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej, skąd planowany jest przemarsz ulicami: Łazienkowska – Górnośląska – Piękna – Al. Ujazdowskie – Szucha – Bagatela – Al. Ujazdowskie, przed gmach KPRM.

5) O godz. 11:00 planowane jest zgromadzenie publiczne na parkingu przed COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej, skąd planowany jest przemarsz ulicami: Łazienkowska – Górnośląska – Piękna – Al. Ujazdowskie, przed gmach KPRM.

6) W godz. 10:00-12:00 planowane jest stacjonarne zgromadzenie publiczne przed gmachem Przedstawicielstwa Komisji europejskiej w rejonie skrzyżowania ul. Świętokrzyskiej i ul. Jasnej.

Na trasach przebiegu manifestacji mogą występować utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W przypadku długotrwałego braku przejezdności linie mogą zostać skierowane na trasy objazdowe przebiegające najbliższymi ciągami komunikacyjnymi.
Zmiany tras linii tramwajowych:

W przypadku braku możliwości przejazdu ciągiem Al. Jerozolimskich tramwaje linii 7, 9, 22, 24, 25 i 77 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Szczegóły dostępne na stronie ZTM.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł PKP IC przyciąga coraz więcej pasażerów PKP IC przyciąga coraz więcej pasażerów
Następny artykuł PLK ostrzegają: ciężarówki przegrywają z pociągami PLK ostrzegają: ciężarówki przegrywają z pociągami