WKD: dodatkowe kursy zastępczej linii autobusowej

WKD: dodatkowe kursy zastępczej linii autobusowej

29 lipca 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała, że w związku z postulatami podróżnych oraz w celu dostosowania oferty przewozowej do istniejącego zapotrzebowania, od 3 sierpnia 2015 r. (poniedziałek) zostają wprowadzone dodatkowe kursy zastępczej komunikacji autobusowej linii nr 2: Komorów WKD – Warszawa Śródmieście WKD.

Fot. WKD

Wprowadzono jednocześnie specjalny rozkład ważny do 31 sierpnia. Krzysztof Kulesza, rzecznik WKD poinformował, że przybywa 12 dodatkowych kursów w relacji Warszawa – Komorów oraz 7 w relacji Komorów – Warszawa. Dodatkowe kursy będą w zależności od pory dnia obsługiwane przez jeden lub dwa pojazdy.

-Godziny ostatnie odjazdów nie uległy zmianie- dodał rzecznik.

Według tego rozkładu pierwszy autobus ze stacji WKD Śródmieście w kierunku Komorowa odjedzie o 10:06, aby dotrzeć do Komorowa o 10:46. Ostatni autobus z dworca Warszawa Środmieście WKD do Komorowa odjedzie o godzinie 21:36 zaś do Komorowa dotrze o godzinie 22:16. 

Z Komorowa do Warszawy pierwszy autobus odjeżdżać będzie o godzinie 6:50, aby dotrzeć do stacji WKD Śródmieście o 7::36. Ostatni kurs z Komorowa zaplanowano na 19:30. Autobus ten dojedzie do stacji WKD Śródmieście o 20:09.