PKP IC: zagłówki i zasłonki za 452 tys. zł

PKP IC: zagłówki i zasłonki za 452 tys. zł

05 sierpnia 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Niecałe pół miliona złotych zapłaci PKP IC za dostawę ok. 78 tys. pokrowców na zagłówki oraz 37 tys. zasłonek wraz z zawieszkami. Zamówienie ma być wykonane w 12 miesięcy od podpisania umowy.

Fot. Adam Brzozowski

PKP IC wymagała, aby oferenci wykazali się zrealizowanymi w czasie ostatnich trzech lat przynajmniej dwiema dostawami zagłówków za kwotę 116 tys. zł i zasłonek za 560 tys. zł.

W warunkach przetargu określono też, że zagłówki ze znakiem firmowym PKP IC mają być wykonane w 100 proc. z poliestru, ale przypominającego w dotyku materiał naturalny oraz muszą być nasączone substancją trudnopalną.

Z ogłoszenia o wyborze najkorzystniejszej oferty wynika, że przetarg na tzw. galanterię wagonową w postaci pokrowców i zasłonek wygrała firma zarejestrowana pod Radomiem w miejscowości Jedlnia-Letnisko. Zaoferowała ona dostawę za 452 tys. 857 zł zdobywają 85,6 pkt na 100 możliwych. Drugi z ubiegających się o zamówienie zaoferował cenę o niecałe 4 zł wyższą (452 tys. 861 zł), ale jego produkty zdobyły o 0,2 punktu mniej przy ocenie techniczno-jakościowej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Symulator jazdy nie tylko dla pracowników KM Symulator jazdy nie tylko dla pracowników KM
Następny artykuł Złamany pantograf w EZT Przewozów Regionalnych Złamany pantograf w EZT Przewozów Regionalnych