KOW zaprasza na Trako 2015

KOW zaprasza na Trako 2015

18 września 2015 | Źródło: KOW
PODZIEL SIĘ

Wydawca „Kuriera Kolejowego” i portalu www.kurierkolejowy.eu zaprasza na targi Trako 2015. W tej edycji KOW przygotował dla uczestników targów premierę dwóch podręczników branżowych oraz nowej szaty graficznej tytułu. W gdańskim AmberExpo zostaną również wręczone statuetki zwycięzcom konkursu MediaKreator.

Fot. Adam Brzozowski

Już we wtorek, 22 września KOW zaprasza na premierę dwóch nowych pozycji wydawniczych – podręczników: „Interoperacyjność systemu kolei Unii Europejskiej. Infrastruktura, sterowanie, energia, tabor” i „Europejski System Zarządzania Ruchem Kolejowym. Przegląd funkcji i rozwiązań technicznych – od idei do wdrożeń i eksploatacji”. Wydarzenie odbędzie się w sali 1C o godz. 13.00.

Natomiast o godz. 14.30 na stoisku KOW zaprezentowana zostanie nowa szata „Kuriera Kolejowego”. Zapraszamy wszystkich Czytelników (i nie tylko), zainteresowanych nowym wyglądem dwutygodnika i... niespodzianek, których na pewno nie zabraknie.

W środę, 23 września uczestnicy targów poznają laureatów konkursu MediaKreator 2015. To prestiżowa nagroda marketingowa dla firm z branży transportowej. Wyróżniamy nią firmy za najlepszą politykę informacyjną i reklamową.

24 września odbędzie się również, zainicjowane przez KOW, spotkanie Rady Programowej Forum FRACHT 2016.

Trako to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Stanowi okazję do zaprezentowania aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Zainteresowanie targami z edycji na edycję rośnie. Co dwa lata wydarzenie przyciąga coraz więcej firm. W tym roku dwóm z nich przygotowaliśmy stoiska wystawowe. Pracowni kreatywnej KOW zaufał Huawei, chiński gigant, specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych oraz Koleje Ukraińskie, narodowy przewoźnik naszego wschodniego sąsiada.

Kurier Kolejowy jest patronem medialnym Trako 2015. Na naszym portalu na bieżąco będziemy relacjonować najważniejsze wydarzenia targów.

Zapraszamy na nasze stoisko nr 53 w hali A. Do zobaczenia!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł PKP Intercity: PKO BP obsłuży płatnośc  kartami PKP Intercity: PKO BP obsłuży płatnośc kartami
Następny artykuł Siedem ofert na szybki tramwaj w Warszawie Siedem ofert na szybki tramwaj w Warszawie