Rejestracja na konferencję TRA2016 już otwarta

Rejestracja na konferencję TRA2016 już otwarta

09 listopada 2015 | Autor: ARR | Źródło: Instytut Badawczy Dróg i Mostów
PODZIEL SIĘ

Cykl konferencji Transport Research Arena (TRA) to najważniejsze europejskie wydarzenie poświęcone badaniom naukowym w obszarze transportu powierzchniowego. Z inicjatywy Komisji Europejskiej, Europejskiej Konferencji Dyrektorów Dróg CEDR, europejskich platform technologicznych ERRAC, ERTRAC, WATERBORNE, ALICE, co 2 lata spotykają się przedstawiciele nauki, przemysłu, administracji państwowej, drogowej i politycy, aby znajdować rozwiązania, które uczynią transport bardziej wydajnym i ekologicznym.

Fot. Instytut Badawczy Dróg i Mostów

Współorganizatorami TRA2016 Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

Hasłem polskiej edycji TRA jest MOVING FORWARD – Innovative Solutions for Tomorrow’s Mobility, czyli poszukiwanie innowacyjnych pomysłów na transport przyszłości.

Konferencja Transport Research Arena TRA 2016 odbędzie się w Warszawie w dniach 18-21 kwietnia 2016 roku na PGE Narodowym (dawniej Stadionie Narodowym).

Każdy dzień konferencji poświęcony będzie innym tematom, takim jak: rola transportu w tworzeniu jednej Europy, zagadnieniom wspólnym dla transportu i energetyki (ograniczeniu emisji CO2, bezpieczeństwu energetycznemu w przyszłości), automatyzacji w transporcie oraz mobilności jutra.

Zapraszamy do uczestnictwa w TRA2016 i towarzyszących wydarzeniach. Patronem medialnym konferencji jest "Kurier Kolejowy".

ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś: https://www.conftool.pro/traconference/

Więcej informacji o konferencji: www.traconference.eu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Andrzej Adamczyk ministrem infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk ministrem infrastruktury i budownictwa
Następny artykuł Alstom przebuduje szwajcarskie Pendolino Alstom przebuduje szwajcarskie Pendolino