Rekordowe przewozy Grupy CTL Logistics na rynku niemieckim

Rekordowe przewozy Grupy CTL Logistics na rynku niemieckim

06 maja 2016 | Źródło: CTL Logistics
PODZIEL SIĘ

Grupa CTL Logistics odnotowała rekordowe wyniki przewozowe w Niemczech i tym samym umocniła swoją obecność na tym wymagającym rynku.  - 60 % wzrost pracy przewozowej pokazuje, że tam gdzie liczy się jakość usług, terminowość i elastyczność w podejściu do potrzeb klienta, tam spółka odnosi sukcesy - podsumowuje Jarek Król, prezes CTL Logistics.

Fot. CTL Logistics

W pierwszym kwartale 2016 roku spółka CTL Logistics GmbH osiągnęła rekordowe przewozy na rynku niemieckim i potwierdziła tym samym swoją stabilną pozycję na nim. Praca przewozowa w pierwszym kwartale 2016 roku wzrosła aż o 60 % w stosunku do tego samego okresu 2015 roku i ukształtowała się na poziomie 408 209 tys. tkm. Z kolei pod względem masy przewiezionych towarów niemiecka spółka Grupy CTL odnotowała wzrost na poziomie 38 procent i osiągnęła 1 031 990 ton.   

Cała Grupa CTL Logistics przez trzy pierwsze miesiące zwiększyła pracę przewozową o 9 % w porównaniu z pierwszym kwartałem 2015 roku.

– Jakość usług i terminowość przewozów to główne czynniki sukcesu Grupy CTL Logistics na niemieckim rynku. Przez ostatni rok wypracowaliśmy sobie markę wiarygodnego, rzetelnego i efektywnego partnera biznesowego, który z ładunkiem zawsze dociera na czas i nie zawodzi w trudnych sytuacjach. Potwierdzają to rekordowe wyniki przewozowe za pierwszy kwartał 2016 roku, jak również kolejne zawierane kontrakty – podkreśla Jarek Król, prezes CTL Logistics.