Polregio.pl - nowa strona internetowa Przewozów Regionalnych

Polregio.pl - nowa strona internetowa Przewozów Regionalnych

10 stycznia 2017 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Największy przewoźnik pasażerski w Polsce udostępnił nową stroną internetową. Jest to element budowy marki konsumenckiej pod nazwą PolRegio. Wraz ze zmianą logo i barw firmowych ma iść podniesienie standardu podróżowania.

Fot.Kurier Kolejowy

Zgodnie z zapowiedziami Przewozy Regionalne prezentują swoim pasażerom nowe narzędzie umożliwiające kupno biletu, znalezienie informacji o aktualnych promocjach i zmianach w rozkładzie jazdy. Jest nim funkcjonalna, przejrzysta, łatwa w obsłudze i nowoczesna strona internetowa polregio.pl.

Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim ma układ graficzny zgodny z identyfikacją marki PolRegio. Poza tym, strona jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do wielkości ekranu i typu urządzenia, na jakim jest wyświetlana (komputer, tablet, telefon komórkowy). Co istotne, wyszukiwarka połączeń jest dostępna bezpośrednio ze strony głównej serwisu, umożliwiając wstępne wybranie relacji, daty, godziny i przejście do wyników wyszukiwania w internetowym serwisie sprzedaży biletów.

Zaletą nowego portalu jest przejrzysty układ treści i łatwy dostęp do najważniejszych dla pasażera informacji takich jak oferty promocyjne, taryfy, dostępność kanałów sprzedaży, najczęściej zadawane pytania. Treść ważna z punktu widzenia pasażera i podróży została oddzielona od treści korporacyjnych: informacje dla podróżnych zawarto w menu głównym, natomiast informacje korporacyjne znalazły się w stopce strony. Na stronie znalazła się również wyszukiwarka kas biletowych i automatów. Ponadto, użytkownik ma łatwy dostęp do informacji o honorowaniu biletów, przepisów i taryf, informacji o obsłudze osób niepełnosprawnych.

Sprawdź polregio.pl