Ruszyła sprzedaż tanich biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej za 1 zł

Ruszyła sprzedaż tanich biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej za 1 zł

13 lutego 2017 | Źródło: KOLEO
PODZIEL SIĘ

Od dziś wszystkie połączenia ŁKA w województwie łódzkim i weekendowe pociągi z Warszawy do Łodzi są dostępne za 1 zł. Promocyjna pula 500 biletów już do kupienia tylko w KOLEO. Oferta jest ważna do 28 lutego bądź wyczerpania puli promocyjnych biletów.

Fot. Facebook

Tanie bilety ŁKA. Oszczędzisz ponad 20 zł

Ruszyła sprzedaż tanich biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej za 1 zł. Tyle kosztuje promocyjny jednorazowy bilet na każdy pociąg ŁKA na każdej trasie do Łodzi. Specjalna oferta przygotowana z okazji przewiezienia przez ŁKA 5 milionów pasażerów obejmuje wszystkie przystanki na trasie z Łowicza, Kutna, Sieradza, Skierniewic i z Warszawy. Można zaoszczędzić nawet 23 złote.

ŁKA: najlepsze połączenie weekendowe Łódź - Warszawa

Promocja, która jest dostępna tylko na stronie koleo.pl i przez specjalną aplikację objęła też pociągi z Łodzi do Warszawy. Łódzka Kolej Aglomeracyjna jeździ na tej trasie w soboty i niedziele, łącznie jest na niej 20 połączeń przez cały weekend. Nowoczesne pociągi ŁKA są najszybsze na tej linii – czas przejazdu z Warszawy Centralnej do Łodzi Fabrycznej to tylko  1 godzina i 12 minut!

Gwarancja najlepszej ceny

KOLEO to system, który pozwala pasażerom na wygodne planowanie podróży i zakup wielu biletów kolejowych nawet z przesiadkami pomiędzy przewoźnikami. Działa na smartfonie i na komputerze. Jest też aplikacja, która pozwala znaleźć każde połączenie kolejowe i kupić bilet w 20 sekund. Platforma jest prosta, cechuje ją intuicyjna obsługa, ogólnopolski rozkład jazdy PKP oraz ceny wszystkich biletów kolejowych jednym miejscu. Jednocześnie kupując swój bilet pasażer ma gwarancję najlepszej ceny - system nie pobiera żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

W systemi można zapłacić za bilet kolejowy na 22 sposoby – szybkie przelewy, karty płatnicze, nowy ultraszybki Blik, a nawet możliwość płatności gotówką­ na poczcie. KOLEO jest polską innowacyjną technologią najlepiej dostosowaną do wymagań i potrzeb polskich pasażerów