PKP S.A. oraz Instytut Kolejnictwa w gronie patronów Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017

PKP S.A. oraz Instytut Kolejnictwa w gronie patronów Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017

15 lutego 2017 | Źródło: KOW
PODZIEL SIĘ

Już tylko dwa miesiące pozostało do piątej edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017, największego wydarzenia intermodalnego w Polsce. Organizowane co roku w Gdańsku gromadzi ponad 200 przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych.

Fot. Rafał Wilgusiak

Co roku, uczestnicy Forum wypracowują konkretne wnioski i kierunki działań, których głównym celem jest rozwój transportu intermodalnego oraz przedsiębiorstw funkcjonujących na tym rynku.

Przykłady tematów, na które chcą dyskutować uczestnicy FRACHTU to:

- Rozwój transportu intermodalnego w Polsce w aspekcie jego wpływu na sprawność i efektywność funkcjonowania systemu transportowego i logistycznego kraju,

- Polskie porty morskie wobec wyzwań rozwoju transportu intermodalnego - ich dostępność komunikacyjna i system obsługi granicznej ładunków. Obecne i przyszłe bariery- zagrożenia oraz szanse,

- Projekty rozwoju nowych szlaków komunikacyjnych w Polsce i w relacji z Polską. Ocena ich potencjalnych skutków dla rozwoju transportu intermodalnego w jego dotychczasowej formule.

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017 12 i 13 kwietnia br. AmberExpo Gdańsk

Rejestracja i więcej informacji: www.fracht.kow.com.pl. Organizatorem konferencji jest KOW Sp. z o.o., wydawca "Kuriera Kolejowego".