UTK objął patronatem V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT

UTK objął patronatem V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT

23 lutego 2017 | Źródło: KOW
PODZIEL SIĘ

"...Urząd Transportu Kolejowego dużą uwagę przywiazuje do promowania wydarzen mających na celu rozwój transportu intermodalnego. Dlatego pragnę wyrazic zadowolenie, że po raz kolejny mogłem objąć patronatem konferencję na ten temat..."- napisal w swoim liście do nas Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego. 12 i 13 kwietnia br. w gdańskim AmberExpo posłuchamy dyskusji ekspertów na tematy, którymi żyje branża TSL.

Fot. Rafał Wilgusiak

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to cykliczne wydarzenie w polskiej branży transportowej. Organizowane co roku w Gdańsku gromadzi kilkuset przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych.

Piąta edycja Forum odbędzie się już za 48 dni. Do uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli władz samorządowych, portów morskich, terminali morskich i lądowych, operatorów intermodalnych, przewoźników kolejowych, spedytorów, instytucji publicznych, armatorów, świata nauki, firm przewożących ładunki w kontenerach na terytorium Polski. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do wskazania kierunków działań, których głównym celem jest rozwój transportu intermodalnego oraz przedsiębiorstw funkcjonujących na tym rynku.

Rejestracja i program: www.fracht.kow.com.pl