Konkurs Kolei Wielkopolskich dla kupujących bilety okresowe w internecie

Konkurs Kolei Wielkopolskich dla kupujących bilety okresowe w internecie

11 czerwca 2017 | Źródło: Koleje Wielkopolskie
PODZIEL SIĘ

Nie lubisz stać w kolejce i kupujesz bilety przez internet? To już wiesz, ile czasu oszczędzasz. Teraz możesz zyskać więcej. Koleje Wielkopolskie nagradzają swoich pasażerów, którzy korzystają z nowych technologii i zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie.

Fot. Koleje Wielkopolskie

Zrób ciekawe zdjęcie w miejscowości, z której dojeżdżasz pociągiem Kolei Wielkopolskich i wygraj laptop, tablet lub słuchawki bezprzewodowe.

Pamiętaj, aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że posiadasz bilet okresowy (tygodniowy, miesięczny lub kwartalny) na przejazd pociągiem Kolei Wielkopolskich na dowolnej trasie zakupiony przez internet w terminie od 1 stycznia - 30 czerwca 2017 r.

Zdjęcia można przesyłać na adres e-mail: reklama@koleje-wielkopolskie.com.pl do 30 czerwca br. (każdy może przesłać tylko jedno zdjęcie). Wraz ze zdjęciem wyślij skan swojego biletu internetowego na przejazd pociągami. 5 lipca zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursowej na stronie www.wielkopolskie.naszemiasto.pl, a następnie poddane głosowaniu odwiedzających galerię. Trzech uczestników, których zdjęcia otrzymają najwięcej głosów zostanie zwycięzcami konkursu.

Kupowanie przez Internet teraz opłaca się jeszcze bardziej. Przeczytaj regulamin konkursu.