Nocny Kochanek zagra mini koncert w pociągu

Nocny Kochanek zagra mini koncert w pociągu

14 października 2017 | Źródło: Koleje Dolnośląskie
PODZIEL SIĘ

Nocny Kochanek przez wielu był określany mianem polskiego Iron Maiden już w czasach swojego debiutu. Bruce Dickinson po godzinach spędzonych na scenie pilotuje samoloty. Nocny Kochanek póki co zostaje na ziemi, ale chce również spróbować swoich sił w roli obsługi pociągu umilając czas podróżnym w drodze na koncert w Legnicy.

Fot. Koleje Dolnośląskie

O Nocnym Kochanku nie przestaje być głośno. Chociaż mieli się skończyć 3 sezony temu, ich kalendarz koncertowy co chwila zapełnia się czerwonym napisem „SOLD OUT”. Chłopakom nie brakuje pomysłów, jak odwdzięczać się fanom za ich wsparcie i jak skutecznie zaskakiwać. Po premierze najbardziej profesjonalnego klipu w dorobku kapeli – „Dziewczyna z kebabem”, formacja przygotowała kolejną niespodziankę. Dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi Nocne Kochanki będą mieli niecodzienną okazję zagrać mini koncert w specjalnym pociągu relacji Wrocław Główny – Legnica. Wydarzenie odbędzie się już 20 października, kiedy to punktualnie o 18.00 z Dworca Głównego we Wrocławiu odjedzie „Pociąg do Kochanka”, który zawiezie fanów na koncert do Legnicy.

Podczas podróży członkowie zespołu zagrają utwory w akustycznych wersjach, a także wystąpią w roli zawiadowców i konduktorów. Aby odbyć podróż z Nocnym Kochankiem wystarczy być posiadaczem biletu na koncert w Legnicy. Wejściówka daje także możliwość powrotu do Wrocławia „kochankowym pociągiem” o godzinie 0:30 z Legnicy (przystanek końcowy we Wrocławiu – 1.17) bez dodatkowych opłat.