Jazda na symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich wylicytowana!

Jazda na symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich wylicytowana!

28 lutego 2018 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

12 lutego o godzinie 22:22 skończyła się aukcja, w której na rzecz WOŚP można było wylicytować jazdę na symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich. Zwyciężył pan Bartłomiej Styrnik z Warszawy. Pod koniec lutego odebrał zaproszenie z rąk Roberta Stępnia, prezesa zarządu KM i wkrótce zasiądzie za sterami symulatora.

Jazda na symulatorze „Elfa” w Kolejach Mazowieckich wylicytowana!
Fot. Koleje Mazowieckie

- Serdecznie gratuluję Panu wygranej aukcji. Cieszę się, że również my, jako Koleje Mazowieckie, mogliśmy dołożyć tę małą cegiełkę na rzecz tak szczytnego celu, jakim jest działalność Fundacji Jurka Owsiaka. Życzę udanej jazdy i niezapomnianych wrażeń – powiedział Robert Stępień, prezes zarządu KM.

Dzięki Panu Bartoszowi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 1700 zł. Pan Bartosz spędzi 2 godziny w kabinie symulatora, prowadząc pociąg pod okiem instruktora.

Po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zjazdu pociągiem do Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota oraz zwiedzanie zaplecza technicznego.

- Dziękuję za możliwość osobistego spotkania z Panem. Aukcję znalazłem zupełnie przypadkiem, ale bardzo mnie zaciekawiła. Muszę przyznać, że konkurencja była duża i do końca nie byłem pewien czy to mi uda się ją wygrać. Jazda będzie trochę powrotem do dzieciństwa, kiedy bardzo interesowałem się koleją, i jak niejeden mały chłopiec, chciałem zostać maszynistą. Obecnie jestem jedynie pasażerem, m.in. pociągów, ale ciekawość do kolei została we mnie do dzisiaj. – powiedział Pan Bartosz.