Arriva ponownie uruchamia wakacyjne pociągi

Arriva ponownie uruchamia wakacyjne pociągi

05 czerwca 2018 | Źródło: Arriva RP
PODZIEL SIĘ

Arriva po raz trzeci uruchomi wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.

Fot. Kudak Wikimedia Commons

Codziennie od 23 czerwca do 31 sierpnia br. uruchomimy pociągi: Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Gł. - Hel - Bydgoszcz Gł., Leżak relacji Hel - Władysławowo - Hel i
 Parawan relacji Hel - Władysławowo - Hel.

Pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonuje tą trasę w czasie 3 godzin i 54 min,natomiast połączenia miedzy Władysławowem a Helem, umożliwią szybkie przemieszczanie się po samym półwyspie, bez konieczności stania w korkach.

W pociągach wakacyjnych obowiązują promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z Klubu rabatowego Arriva, między innymi na wstęp do Lunaparku, muzeum Motyli czy na wejście na wieżę widokową we Władysławowie.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którzy mogą skorzystać ze skomunikowania z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż na Hel z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.

Nowością jest bezpośrednie weekendowe połączenie z Bydgoszczy przez Czersk w samo serce Kaszub, do Kościerzyny. Dzięki inicjatywie pomorskich samorządów po kilku latach przerwy wracają połączenia pasażerskie na trasie Czersk – Kościerzyna.

Pociąg będzie kursował w każdy weekend od 23 czerwca do 1 września br., a na Kaszuby z Bydgoszczy dojedziemy w niecałe dwie godziny. W pociągach będą obowiązywać oferty promocyjne, między innymi bilet turystyczny oraz Karta Dużej Rodziny.