PR i KM przedłużyły oferty turystyczne na 12 listopada

PR i KM przedłużyły oferty turystyczne na 12 listopada

09 listopada 2018 | Źródło: Koleje Mazowieckie, Przewozy Regionalne
PODZIEL SIĘ

Po spółce PKP Intercity, także Przewozy Regionalne i Koleje Mazowieckie poinformowały, że 12 listopada nie zmieni się rozkład jazdy ich pociągów. Obaj przewoźnicy przedłużyli też obowiązywanie ofert specjalnych (weekendowych) na cały długi weekend.

Fot. Przewozy Regionalne

Niezależnie od wejścia w życie ustawy z 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, 12 listopada pociągi PolRegio i Kolei Mazowieckich będą kursowały bez zmian, zgodnie z obecnie obowiązującym rozkładem jazdy.

12 listopada pasażerowie KM będą mogli korzystać z oferty bilet wycieczkowy, co oznacza, że podróż może być tańsza nawet o 20 proc. Na podstawie oferty bilet wycieczkowy będzie można podróżować już od 9 listopada (piątek) od godziny 18:00 do 12 listopada (poniedziałek) do godziny 24:00.

Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć przejazd pociągiem KM w relacji do 200 km. Uprawnienie do korzystania z biletów wycieczkowych nie dotyczy przejazdów w I strefie KM. Bilet można nabyć na przejazd w jedną stronę lub w kierunku „tam i z powrotem” – jeżeli przejazd „tam” i przejazd „z powrotem” odbywa się tą samą drogą.

Termin ważności biletu wycieczkowego na przejazd „tam” lub na przejazd „tam i z powrotem” wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu.

W przypadku oferty Przewozów Regionalnych bilety turystyczne i Mini bilety turystyczne, nabywane na przejazdy najwcześniej od godziny 18:00 w piątek 9 listopada, będą ważne do godziny 6:00 we wtorek 13 listopada br. Bilet wg ofert „Razem w Polskę Standard” i „Razem w Polskę Komfort”, nabywane na przejazdy najwcześniej od godziny 19:00 w piątek 9 listopada, będą ważne do godziny 6:00 we wtorek 13 listopada. Bilety turystyczne honorowane będą przez Arriva RP, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Małopolskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Koniec remontu przejść podziemnych na linii 447 na początku 2019 r. Koniec remontu przejść podziemnych na linii 447 na początku 2019 r.
Następny artykuł PKP S.A. uruchamia pierwsze stacje do ładowania samochodów elektrycznych PKP S.A. uruchamia pierwsze stacje do ładowania samochodów elektrycznych