Ruszyła rejestracja na VII Forum Intermodalne FRACHT 2019

Ruszyła rejestracja na VII Forum Intermodalne FRACHT 2019

22 stycznia 2019 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Już po raz siódmy, w dniach 2 - 3 kwietnia 2019 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku odbędzie się Forum Transportu Intermodalnego FRACHT, największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w naszym kraju.

Ruszyła rejestracja na VII Forum Intermodalne FRACHT 2019
Fot. arch. Kuriera Kolejowego

Rosnące zainteresowanie konferencją to efekt, oprócz starannie dobieranej tematyki, obecności osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w wytyczanie strategicznych działań na rzecz rozwoju polskiej gospodarki. Podczas każdej z poprzednich edycji eksperci, przedstawiciele Parlamentu, rządu oraz władz samorządowych musieli zmierzyć się z postulatami przedsiębiorców oczekujących wprowadzenia rozwiązań formalno-prawnych, ekonomicznych i podatkowych, które przyczynią się do wzrostu przewozów intermodalnych.

FRACHT to miejsce spotkań najważniejszych „graczy” w transporcie intermodalnym oraz okazja  do nawiązania nowych kontaktów i relacji gospodarczych. Tegoroczna edycja zmierza w kierunku dalszego umiędzynarodowienia Forum, czego dowodem będzie w tym roku udział gości z Ukrainy, w szczególności przedstawicieli Obwodu Odessy, powiązanego z Województwem Pomorskim umową o współpracy.

Zamiarem organizatorów Forum FRACHT 2019 jest stworzenie w kuluarach AmberExpo szerszej niż dotychczas oprawy informacyjno-marketingowej wydarzenia. Do dyspozycji gości Forum będą w tym roku stoiska firmowe oraz sale do prowadzenia rozmów B2B. Program konferencji został tak przygotowany, aby umożliwić nawiązywanie relacji bez konieczności rezygnacji z uczestnictwa debatach.

Tak jak w poprzedniej edycji Forum, dwudniowym obradom towarzyszyć będzie wieczorna gala, podczas której zostaną wręczone statuetki Liderów Transportu Intermodalnego.

Zachęcamy do rejestracji. Link do formularza rejestracyjnego dostępny jest na stronie www.forum-fracht.pl . Koszt udziału w konferencji (oraz wieczornej Gali) do 15 lutego 2019 r. wynosi 650 zł netto. Po tym terminie opłata wzrośnie do 850,00 PLN netto.

Na stronie www.forum-fracht.pl dostępny jest też aktualny program konsultowany z Radą Programową Forum.

Do zobaczenia w Gdańsku!