Koleją przez Europę? Wiosną bilety Interrail 10% taniej

Koleją przez Europę? Wiosną bilety Interrail 10% taniej

07 marca 2019 | Źródło: PKP Intercity
PODZIEL SIĘ

Emocjonujący city break, podczas którego poznamy smak różnych regionów i kulturę największych europejskich stolic teraz dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli ktoś planuje wiosenną wyprawę po Europie jest właśnie doskonały moment. Warto skorzystać z rozpoczynającej się 7 marca promocji na bilety Interrail.

Fot. PKP Intercity

Bilety Interrail to rozwiązanie zapewniające komfort i wygodę podróżowania po Europie - niezależnie, czy decydujemy się na zwiedzanie wybranego miasta lub kraju, czy wolimy odwiedzić jak najwięcej miejsc podczas jednego wyjazdu. Dzięki ofercie Interrail zyskujemy możliwość swobodnego przemieszczania się praktycznie po całej Europie. Co roku korzysta z niej blisko ćwierć miliona pasażerów.

Niemcy, Francja, Szwajcaria czy słoneczne kraje południa jak Włochy i Hiszpania – to najczęściej wybierane kierunki przez osoby podróżujące z biletami Interrail. Rośnie też znaczenie Polski – w ubiegłym roku nasz kraj odwiedziło o 25% więcej podróżujących korzystających z biletów Interrail niż w 2017 r. Te umożliwiają przejazdy pociągami w ponad 30 krajach Europy. Wyprawa zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach? W tym przypadku znakomicie sprawdzi się bilet Interrail Global Pass w opcji flexi z określonym na etapie zakupu terminem ważności. Z biletem o miesięcznym terminie ważności, pasażerowie mają możliwość wyboru 3, 5 lub 7 dowolnych dni przejazdu, z dwumiesięcznym – 10 lub 15 dni przejazdów. Z kolei opcja continous to świetna propozycja dla wytrawnych globetrotterów – podróżowanie bez limitów nieprzerwanie przez 15 lub 22 dni lub też przez jeden, dwa a nawet trzy miesiące. Każdy może dopasować opcję do swoich potrzeb.

Jeśli zamiast pędzić z kraju do kraju wolicie „wgryźć się” w smak jednego z nich warto skorzystać z Interrail Country Pass, który pozwala na nieograniczone podróże w ramach wybranego państwa. Wybierając bilet w opcji flexi pasażer zyskuje możliwość zrealizowania do 8 przejazdów w ciągu miesiąca – należy jednak pamiętać, że oferta ta nie dotyczy kraju zamieszkania.

Planując wiosenne eskapady warto skorzystać z rozpoczynającej się promocji. Począwszy od 7 marca aż do 9 kwietnia br. pasażerowie będą mogli kupić bilety Interrail o 10% taniej. Więcej informacji o ofercie Interrail można znaleźć na stronie internetowej https://www.interrail.eu oraz na stronie www.intercity.pl. PKP Intercity jest członkiem stowarzyszenia Eurail oraz głównym dystrybutorem biletów Interrail w Polsce.