Lider Transportu Intermodalnego 2019. Weź udział w konkursie kluczowym dla branży

Lider Transportu Intermodalnego 2019. Weź udział w konkursie kluczowym dla branży

11 marca 2019 | Autor: PiK | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Druga edycja ogólnopolskiego konkursu „Lider Transportu Intermodalnego” rozkręca sie na dobre. Przed nami ostatnia prosta i ostatni moment na zgłaszanie nominacji.  W wyniku konkursu jego organizator wydawca czasopisma i portalu „Kurier Kolejowy” nagrodzi firmy oraz menadżerów osiągających najlepsze wyniki w działalności związanej z transportem intermodalnym. Tegorocznych Liderów Transportu Intermodalnego poznamy 2 kwietnia podczas Forum FRACHT, najważniejszej imprezy branży transportowo-logistycznej.

Fot.KK

Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw wprowadzających efektywne i innowacyjne technologie transportowe, przestrzegających normy ochrony środowiska i etyki biznesu, przyczyniających się w ten sposób do rozwoju transportu intermodalnego w Polsce.

W drugiej edycji konkursu laureaci otrzymają nagrody (statuetki) w następujących kategoriach:

- Przewoźnik Kolejowy

- Przewoźnik samochodowy

- Morski Terminal Kontenerowy

- Lądowy Terminal Kontenerowy

- Operator Logistyczny

- Instytucja/firma/osoba działająca na rzecz rozwoju transportu intermodalnego

Aby zgłosić kandydatów do konkursu należy wypełnić formularz dostępny na stronie forum-fracht.pl i przesłać go na adres e-mail biuro@kurierkolejowy.eu.

Laureatów – liderów branży TSL Kapituła Nagrody wyłoni spośród nadesłanych propozycji. Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się 2 kwietnia br. podczas uroczystej Gali Transportu Intermodalnego, organizowanej w ramach VII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2019. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie forum-fracht.pl

W 2018 r. w kategorii „Przewoźnik kolejowy” kapituła przyznała nagrodę spółce PKP Cargo. Liderem Transportu Intermodalnego w kategorii „Operator logistyczny” została spółka Loconi Intermodal. W kategorii „Moski Terminal Kontenerowy” wyróżnienie otrzymał DCT Gdańsk. Czwarta statuetka została przyznana w kategorii „Lider terminalu lądowego”. Zwycięzcą została firma PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze. Ostatnią kategorią, w której została wręczona nagroda była „Firma/Instytucja działająca na rzecz rozwoju intermodalnego”. Kapituła konkusu zdecydowała o przyznaniu wyróżnienia spółce PKP S.A., która przygotowała program budowy sieci terminali.