Ostatni tydzień rejestracji na FRACHT 2019

Ostatni tydzień rejestracji na FRACHT 2019

18 marca 2019 | Autor: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Przed nami ostatni tydzień rejestracji na Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2019, najważniejszej imprezy branży TSL w tym roku.

Fot. Port Gdańsk

Patronat nad największą imprezą branży logistycznej objął minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Wcześniej podobnego wsparcia udzielili ministrowie rozwoju oraz gospodarki morskiej, prezydenci Gdańska, Gdyni i Szczecina oraz marszałkowie województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. FRACHT to miejsce spotkań najważniejszych „graczy” w transporcie intermodalnym oraz okazja  do nawiązania nowych kontaktów i relacji gospodarczych. Tegoroczna edycja zmierza w kierunku dalszego umiędzynarodowienia Forum, czego dowodem będzie w tym roku udział gości z Ukrainy, w szczególności przedstawicieli Obwodu Odessy, powiązanego z Województwem Pomorskim umową o współpracy.

Zamiarem organizatorów Forum FRACHT 2019 jest stworzenie w kuluarach AmberExpo szerszej niż dotychczas oprawy wydarzenia. Do dyspozycji gości Forum będą w tym roku stoiska firmowe oraz sale do prowadzenia rozmów B2B. Program konferencji został tak przygotowany, aby umożliwić nawiązywanie relacji bez konieczności rezygnacji z uczestnictwa debatach. Tak jak w poprzedniej edycji Forum, dwudniowym obradom towarzyszyć będzie wieczorna gala, podczas której zostaną wręczone statuetki Liderów Transportu Intermodalnego.