Polonus będzie współpracował z Lux Express

Polonus będzie współpracował z Lux Express

28 marca 2019 | Autor: RD | Źródło: Polonus
PODZIEL SIĘ

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy i lider sieci „Polonus Partner” rozpoczyna współpracę partnerską z estońską firmą Lux Express, liderem rynku w Krajach Bałtyckich. W ramach pierwszego etapu współpracy pasażerowie zyskują możliwość zaplanowania poprzez stronę Polonusa wyjazdu z Warszawy do Wilna w ramach trzech kursów dziennie. Dodatkowo udostępniona została możliwość rezerwacji wygodnej podróży łączonej z Wilna do Lwowa z dogodną przesiadką w Warszawie.

Fot. Polonus

Sukces sieci Polonus Partner i zaoferowanie pasażerom możliwości podróży łączonych na pokładach autokarów czołowych polskich przewoźników zachęcił firmę do pójścia o krok dalej. W ramach rozpoczętej kampanii "Łączymy Europę" spółka nawiązała współpraęy z firmą Lux Express, liderem rynku w Krajach Bałtyckich. - Dzięki tej współpracy nasi pasażerowie otrzymują możliwość zaplanowania podróży z Warszawy i Lwowa do przepięknego Wilna! – mówi Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus.

Dzięki współpracy Polonusa i Lux Express pasażerowie mogą zakupić w jednej transakcji bilety na podróż ze Lwowa do Wilna lub z Warszawy do Wilna. Przesiadka pomiędzy autokarami przewoźników odbywa się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia, którego operatorem jest Polonus. Na Dworcu znajdują się liczne udogodnienia, w tym punkty usługowe, które umilą podróżnym oczekiwanie na kolejną podróż.

Polonus do obsługi swoich połączenia z Warszawy do Lwowa przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży na terenie Polski z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji. Podróż na odcinku Warszawa-Wilno będzie odbywać się na pokładach komfortowych autokarów Lux Express, wyposażonych w system rozrywki pokładowej, który doskonale umili podróż.