Zmiany w składzie Zarządu CTL Logistics. Przemysław Palonka nowym Członkiem Zarządu

Zmiany w składzie Zarządu CTL Logistics. Przemysław Palonka nowym Członkiem Zarządu

04 kwietnia 2019 | Źródło: CTL Logistics
PODZIEL SIĘ

Rada Nadzorcza CTL Logistics w dniu 4 kwietnia 2019 roku przyjęła rezygnację z funkcji Członka Zarządu Pana Grzegorza Kusia, jednocześnie powołując na to stanowisko  Pana Przemysława Palonkę.

Fot. CTL Logistics

Powołany na stanowisko Członka Zarządu Pan Przemysław Palonka jest związany z Grupą CTL od 2018 roku. Będzie odpowiedzialny między innymi za opracowanie strategii rozwoju Grupy oraz kształtowanie polityki sprzedaży, pełnego portfolio produktowego Spółki oraz budowanie i zarządzanie relacjami z Klientami. Jednocześnie Przemysław Palonka kontynuuje pracę na rzecz Spółki CTL Północ gdzie sprawuje funkcję Prezesa Zarządu. Przemysław Palonka jest absolwentem studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na Wydziale Zarządzania. Przed dołączeniem do Grupy CTL pracował w PKO Banku Polskim SA, ICT  Sp. z o.o., Grupie Kapitałowej Fasing S.A. skąd wyniósł bogate doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z finansami, handlem, a także zarządzania projektami.

Od 5 kwietnia 2019 roku, Zarząd CTL Logistics  pracuje w następującym składzie:

  • Grzegorz Bogacki - Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający
  • Przemysław Palonka  - Członek Zarządu, Dyrektor Rozwoju Grupy CTL Logistics
  • Andrzej Pawłowski - Członek Zarządu, Dyrektor Operacji i Eksploatacji Grupy CTL Logistics
  • Marek Tymkiewicz – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy Grupy CTL Logistics

 

Grupa CTL Logistics jest międzynarodowym koncernem logistycznym działającym od 1992 roku na rynku polskim i w krajach europejskich. Klientom oferuje kompletny produkt logistyczny obejmujący transport kolejowy towarów masowych (tj. węgiel, koks, kruszywa, złom i inne), kontenerów, paliw i chemii, transport samochodowy, spedycję, dzierżawę wagonów oraz obsługę bocznic. Oferta obejmuje towarowy transport kolejowy, przewozy intermodalne, spedycję, usługi przeładunkowe, doradztwo celne, obsługę i utrzymanie taboru infrastruktury kolejowej oraz usługi na terminalach przeładunkowych. CTL Logistics wykonuje przewozy międzynarodowe, będąc tym samym logistycznym pomostem łączącym Wschód z Zachodem.