Od 27 czerwca Polregio przywraca pociągi superREGIO Katowice - Zator i Kraków Gł. - Zator

Od 27 czerwca Polregio przywraca pociągi superREGIO Katowice - Zator i Kraków Gł. - Zator

24 czerwca 2020 | Źródło: PolRegio
PODZIEL SIĘ

Wprowadzona w ubiegłym roku kategoria pociągów superREGIO od 27 czerwca znów pojawi się na małopolskich torach. Pociągi te zostają uruchomione aby udogodnić podróżnym dojazd do Parku Rozrywki "ENERGYLANDIA" w Zatorze. POLREGIO przedstawia rozkład jazdy i ceny biletów na ww. połączenia.

Fot. Polregio

Połączenia superREGIO są uzupełnieniem kolejowej oferty przewozowej w kraju. Pociągi superREGIO (sR) uruchomiono by łączyły ważne ośrodki miejskie i turystyczne w Polsce. Najnowszą kategorię pociągów uruchomiono w Małopolsce na linii Kraków – Zator i Katowice – Zator. 

Katowice – Zator – Katowice

superREGIO na trasie Katowice – Zator przez Mysłowice i Oświęcim ma na celu łączyć najważniejszy ośrodek miejski Śląska z Zatorem i Energylandią, największym rodzinnym parkiem rozrywki w Polsce. Przebycie trasy zajmie ok. 1,5 h, a za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” zapłacimy 12,00 zł. Pociąg będzie kursował od 27 czerwca do 29 sierpnia codziennie.

Kraków Główny – Zator – Kraków Główny

Do Zatoru dojedziemy teraz również bezpośrednio z Krakowa Głównego. Przejechanie całej trasy zajmie ok. 1 h. Za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” z Krakowa do Zatora zapłacimy 11,50 zł. Pociąg będzie kursował od 27 czerwca do 29 sierpnia codziennie.

Sprzedaż biletów na połączenia sR będzie prowadzona we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym poprzez aplikację mobilną i stronę internetową POLREGIO. W pociągach sR będą obowiązywać wszystkie ulgi ustawowe, a także popularne oferty POLREGIO: „Ty i raz, dwa, trzy”, „REGIO Senior”, „Razem w Polskę Standard”, „Razem w Polskę Komfort” oraz Taryfa RAZEM dla posiadaczy REGIOkart.