Krzysztof Sędzikowski w zarządach Track Tec S.A. i Track Tec Koltram Sp. z o.o.

Krzysztof Sędzikowski w zarządach Track Tec S.A. i Track Tec Koltram Sp. z o.o.

17 lipca 2020 | Źródło: Track Tec
PODZIEL SIĘ

Z Rady Nadzorczej spółki Track Tec S.A. do zarządów Track Tec S.A. i Track Tec Koltram Sp. z o.o. przechodzi Krzysztof Sędzikowski. Wcześniej jako Członek Rady Nadzorczej wspierał Grupę w obszarze finansowym, a obecnie niezależnie od tego będzie wzmacniał ją w obszarze dalszego rozwoju i strategii całej Grupy.

Fot. Track Tec

Zgromadzenie Wspólników spółki Track Tec S.A. na posiedzeniu 15 lipca 2020 r. powołało z tym dniem Pana Krzysztofa Sędzikowskiego do zarządów Track Tec S.A. i Track Tec Koltram Sp. z o.o.

Krzysztof Sędzikowski jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy i Polsko Niemieckiej Szkoły Zarządzania (Łódź/Mannheim). Posiada wieloletnie doświadczenie jako Dyrektor Zarządzający i Prezes Zarządu w polskich i międzynarodowych firmach. Pracował między innymi w takich branżach jak: górnictwo i hutnictwo, zarządzanie funduszem typu private equity, bankowość inwestycyjna, przemysł płyt drewnopochodnych, papierniczy, logistyka.

Krzysztof Sędzikowski prowadził projekty restrukturyzacyjne i rozwojowe, między innymi takich firm jak PLL LOT i Kompania Węglowa. Był Prezesem Zarządu spółek KGHM Polska Miedź, Creditanstalt SCG Fund Management, Pfleiderer Grajewo / Wieruszów, Mondi Świecie, Boryszew, Impexmetal, CTL Logistics, Kompania Węglowa S.A. oraz PESA S.A.