Han Baohua Dyrektor Generalny GD Poland gościem VIII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT

Han Baohua Dyrektor Generalny GD Poland gościem VIII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT

17 lipca 2020 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

W dniach 20-21 sierpnia 2020 roku w Gdyni odbędzie się VIII edycja Forum Transportu Intermodalnego Fracht 2020 - największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w Polsce. W panelu dyskusyjnym  Branża Transport-Spedycja-Logistyka w dobie światowej pandemii koronawirusa COVID-19 weźmie udział Pan Han Baohua, Dyrektor Generalny GD Poland - największego w Unii Europejskiej Tradycyjnego Centrum Handlowego w Wolce Kosowskiej ( „pierwszy  przystanek  w  EU na trasie JEDEN PAS JEDEN SZLAK”)

Han Baohua Fot. GD Poland

Centrum Handlowe w Wolce Kosowskiej jest wiodącym rynkiem hurtowym towarów azjatyckich w UE położonym na ok. 40 hektarach powierzchni, o powierzchni zabudowy ok. 150 000 m 2.  Łączna wartość inwestycji ponad 200 mln USD, 1000 najemców,  10-15 tysięcy kupców z Europy dziennie. Pod inwestycje zarezerwowano 8 ha ( w tym na 2 hale eksportowe polskich produktów ).

Jest inicjatorem budowy w oparciu o współpracę polskich firm z firmami diaspory azjatyckiej w Europie Centralnej, Centrum Polska Azja – „azjatyckiego miasta biznesu” na bazie 7 Centrów Handlowych kapitału azjatyckiego na Mazowszu i firm polskich zainteresowanych ekspansją gospodarczą do Krajów Azji.

Pełni  funkcję Prezesa Chińsko-Polskiej Izby Gospodarczej, od 30 lat funkcjonuje w firmach kapitału chińskiego w Europie. Ma za sobą ponad 25 lat praktycznych doświadczeń biznesowych w Polsce.

Prezes Han Baohua odpowie na pytania:

  • Jak zmiany w handlu wpłynęły na funkcjonowanie łańcuchów logistycznych Azja –Europa?
  • Co zrobić aby skutecznie w nowej rzeczywistości zacząć handel z Azją ?
  • Co zrobić aby diaspora przedsiębiorców azjatyckich Polsce wykorzystała ofertę polskiego sektora TSL i częściej odprawiała się w polskich portach i na polskiej granicy zewnętrznej UE?

Organizatorami VIII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 są:  Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód (ENEIA) i Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Partnerem merytorycznym Forum jest Izba Przemysłowo - Handlowa Polska - Azja.

Patronat Honorowy nad VIII edycją Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 objęli:  Minister Infrastruktury oraz Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. 

Informacje związane z Forum i rejestracja uczestników: http://www.forum-fracht.pl/