Bartosz Wilga - Dyrektor Handlowy w Morskiej Agencji Gdynia gościem Forum Fracht 2020.

Bartosz Wilga - Dyrektor Handlowy w Morskiej Agencji Gdynia gościem Forum Fracht 2020.

31 lipca 2020 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

W dniach 20-21 sierpnia 2020 roku w Gdyni odbędzie się VIII edycja Forum Transportu Intermodalnego - największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w Polsce. W panelu dyskusyjnym: Branża Transport-Spedycja-Logistyka w dobie światowej pandemii koronawirusa COVID-19 weźmie udział Bartosz Wilga Dyrektor Handlowy / Sales Director Morska Agencja Gdynia.Shipbrokers and Logistics

Bartosz Wilga - Dyrektor Handlowy / Sales Director Morska Agencja Gdynia

Pan Bartosz Wilga od 2008 roku związany jest z branżą TSL, aktywnie wspiera swoją wiedzą i  doświadczeniem podmioty krajowe jak i zagraniczne w zakresie organizacji transportu i doradztwa transportowego.

Bartosz Wilga odpowie na pytania:

  • Jakie zmiany w praktycznej działalności podjęła Morska Agencja Gdynia   aby skutecznie wypełnić zmieniające się  oczekiwania i potrzeby polskich i azjatyckich klientów?
  • Skąd wzięła się praktyczna potrzeba zmian w wolumenach przesyłek, zmiana  z FCL morskiego na LCL morski?
  • Czy byliśmy gotowi na wzrost popytu na transport kolejowy w czasie szczytu  pandemii Covid 19?
  • Co musi się zmienić w działaniach służb państwowych aby utrzymać atrakcyjność odpraw w polskich portach?

Organizatorami VIII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 są:  Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód (ENEIA) i Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Partnerem merytorycznym Forum jest Izba Przemysłowo - Handlowa Polska - Azja.

Patronat Honorowy nad VIII edycją Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 objęli:  Minister Infrastruktury, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.. 

Informacje związane z Forum i rejestracja uczestników: http://www.forum-fracht.pl/