Fracht 2020: Bartosz Wilga - Konsole drobnicowe i cyfryzacja pomogły nam w trudnym czasie pandemi.

Fracht 2020: Bartosz Wilga - Konsole drobnicowe i cyfryzacja pomogły nam w trudnym czasie pandemi.

29 sierpnia 2020 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Podczas VIII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 w pierwszym panelu dyskusyjnym: Branża Transport-Spedycja-Logistyka w dobie światowej pandemii koronawirusa COVID-19 wziął udział Bartosz Wilga Dyrektor Handlowy / Sales Director Morska Agencja Gdynia.Shipbrokers and Logistics.

Fot. Morska Agencja Gdynia

Pan Bartosz Wilga od 2008 roku związany jest z branżą TSL, aktywnie wspiera swoją wiedzą i  doświadczeniem podmioty krajowe jak i zagraniczne w zakresie organizacji transportu i doradztwa transportowego.

W swojej wypowiedzi Bartosz Wilga odpowiadał na pytania zadane przez moderatora panelu - Janusza Piechocińskiego, takie jak:

  • Jakie zmiany w praktycznej działalności podjęła Morska Agencja Gdynia   aby skutecznie wypełnić zmieniające się  oczekiwania i potrzeby polskich i azjatyckich klientów?
  • Skąd wzięła się praktyczna potrzeba zmian w wolumenach przesyłek, zmiana  z FCL morskiego na LCL morski?
  • Czy byliśmy gotowi na wzrost popytu na transport kolejowy w czasie szczytu  pandemii Covid 19?
  • Co musi się zmienić w działaniach służb państwowych aby utrzymać atrakcyjność odpraw w polskich portach?
Zapraszamy do obejrzenia nagrania video z nagraną wypowiedzią Bartosza Wilgi i firlmu przygotowanego przez Morską Agencją w Gdyni ..

Organizatorami VIII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 byli:  Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód (ENEIA) i Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Partnerem merytorycznym Forum jest Izba Przemysłowo - Handlowa Polska - Azja.

Patronat Honorowy nad VIII edycją Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2020 objęli:  Minister Infrastruktury, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, oraz Marszałek Województwa Pomorskiego, Marszałkowie Województw Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, Prezydent Gdyni, Urząd Transportu Kolejowego i Urząd Komunikacji Elektrnicznej.