AXTONE coraz aktywniejszy na rynku włoskim

AXTONE coraz aktywniejszy na rynku włoskim

11 września 2020 | Źródło: Axtone
PODZIEL SIĘ

Firma Axtone - lider w projektowaniu i produkcji rozwiązań do pojazdów szynowych, gościła ostatnio wyjątkową, włoską delegację z Panią Anną Marią Anders - Ambasador RP we Włoszech. Wizyta odbyła się w środę 9 września na terenie największego zakładu produkcyjnego w Kańczudze.

Fot. Axtone

„Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć tak ważne osobistości” – powiedział Davide Barbon, Prezes Axtone i KONI - spółek ITT. „Decyzja o odwiedzeniu firmy Axtone w Polsce jest uwarunkowana inwestycjami jakie poczyniła grupa ITT Inc. na tym obszarze oraz ukierunkowaniem rozwijanych projektów. Ta wizyta z pewnością utwierdziła nas w dążeniach do umocnienia naszej obecności na rynku kolejowym we Włoszech. Długoletnie i bogate doświadczenie Axtone na całym świecie gwarantuje, że firma będzie spełniać potrzeby włoskich producentów pojazdów szynowych i operatorów”.

Fot. Axtone.
W harmonogramie wizyty znalazło się spotkanie z zarządem, lokalnymi władzami oraz zwiedzanie zakładu produkcyjnego, w którym wartość ostatnio podjętych inwestycji sięgnęła 10 milionów euro.