Wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!! Trans Expo Odessa 2020

Wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!! Trans Expo Odessa 2020

17 września 2020 | Źródło: Polsko Ukraińska izba Gospodarcza
PODZIEL SIĘ

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z MediaCompass Ukraine zaprasza na tegoroczną edycję międzynarodowych targów Trans Expo Odessa 2020, które odbędą się w dniach 27-29 października br. w Odessie. Z uwagi na obowiązujące ograniczenia dot. przekraczania granic i pobytu na terytorium Ukrainy dla gości z zagranicy przewidziana jest też możliwość udziału w wydarzeniu w trybie online.

Fot. PUIG

W trakcie jednego wydarzenia można odwiedzić cztery wystawy:

„TRANSRAIL UKRAINE 2020” – nowoczesne rozwiązania i metody w gałęzi transportu kolejowego, racjonalne sposoby produkcji i naprawy taboru kolejowego i komponentów oraz kwestie eksploatacji i modernizacji infrastruktury kolejowej.

„ODESSA 2020” – innowacyjne technologie w przemyśle stoczniowym i naprawie statków, infrastruktura portowa oraz rozwój transportu morskiego i śródlądowego, najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Wschodniej.

„Transport Komercyjny i Miejski 2020” – trendy w transporcie samochodowym i autobusowym oraz miejskim transporcie elektrycznym (tramwaje, trolejbusy, metro), nowe instrumenty w zakresie ubezpieczenia i leasingu oraz postępy w sprzęcie nawigacyjnym.

„TransUkraine 2020” – aktualny stan transportu krajowego i międzynarodowego, najciekawsze możliwości inwestycyjne, współczesne systemy bezpieczeństwa ładunku, sterowania, komunikacji i oszczędzania energii oraz środki mechanizacji prac załadunkowych/rozładunkowych i rozwój infrastruktury logistycznej.

Ponadto w ramach wydarzenie planuje się przeprowadzenia online spotkania ekspertów i decydentów z sektora transportu wodnego, w tym armatorów z Cypru i Ukrainy oraz przedstawicieli firm załogowych. Natomiast po zakończeniu części oficjalnych na Państwa oczekują niestandardowe możliwości bliższego zaznajomienia się z innymi uczestnikami targów, w tym tzw. online Domówka i Fuckup Night.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny pod linkiem:  https://trans-expo-odessa.com/

1) Warunki uczestnictwa w wydarzeniu:  https://www.pol-ukr.com/wp-content/uploads/warunki-uczestnictwa.pdf

2) Oferta dla Partnerów: https://www.pol-ukr.com/wp-content/uploads/oferta-dla-partner%C3%B3w.pdf

3) Formularz rejestracyjny: https://www.pol-ukr.com/wp-content/uploads/formularz-rejestracyjny.pdf

Osobą do kontaktu ze strony PUIG jest Valentyn Honcharenko, e-mail: valentyn.honcharenko@pol-ukr.com.