Nasze usługi logistyczne są popularne i coraz więcej sprzedawców internetowych wybiera naszą ofertę.

Nasze usługi logistyczne są popularne i coraz więcej sprzedawców internetowych wybiera naszą ofertę.

20 września 2020 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

W dniach 20-21 sierpnia 2020 roku w Gdyni miała miejsce VIII edycja Forum Transportu Intermodalnego Fracht 2020 - największego i najważniejszego wydarzenia branży TSL w Polsce. Gościem Forum i prelegentem w I panelu pt. "Branża Transport - Spedycja - Logistyka w dobie światowej pandemii koronawirusa COVID-19”. miał być Pan Song Gao, Prezes Zarządu M.B.B. Logistics Sp. z o.o. oraz M.W. Sp. z o.o. Wcześniejszy wyjazd do Berlina, lekkie, jak się okazało nie mające związku z epidemią przeziębienie, uniemożliwiło udział w spotaniu branży. Pan Song Gao nadesłał jednak nagrane na video wypowiedzi, w których odpowiada na pytania zadane przez Janusza Piechocińskiego - moderatora panelu.

Fot. Archiwum KK

Song Gao, Prezes Zarządu M.B.B. Logistics Sp. z o.o. oraz M.W. Sp. z o.o.: "Działam w Europie już ponad 20 lat, w Polsce ponad 10 lat. Jestem pod wrażeniem polskiego biznesu, którego jesteśmy częścią. Moje firmy działają w Niemczech i w Polsce, M.B.B. Logistics 3 razy z rzędu otrzymało Gazelę Biznesu, ciągle się rozwijamy, ale też i uczymy od klientów i partnerów.

Nasze usługi logistyczne są popularne i coraz więcej sprzedawców internetowych wybiera naszą ofertę. Co roku M.B.B. Logistics zabezpiecza i wysyła już ponad 4.5 miliona paczek. Nasze nowoczesne centrum logistyczne w Słubicach to łącznie 46 500 m2 powierzchni magazynowej. Magazynujemy towar, pakujemy, wysyłamy i zajmujemy się obsługą zwrotów. Towary są u nas bezpiecznie składowane, w zależności od potrzeb klienta na półkach lub paletach. Dzięki webowej aplikacji OMS klienci mają bezpośredni dostęp do swojego magazynu, on-line mogą kontrolować stan swoich produktów. Co ważne klienci nie muszą wynajmować z góry określonej przestrzeni magazynowej, finalnie płacą tylko za to miejsce, które realnie wykorzystują. Centrum logistyczne znajduje się przy granicy polsko-niemieckiej, co daje nam wyjątkowe możliwości. Współpracujemy z: DHL Polska, DPD Polska, UPS Polska, Poczta Polska, DHL Niemcy, UPS Niemcy, GLS Niemcy, DPD Niemcy, Deutsche Post, ILOXX. Z kolei M.W. Sp. z o.o. z centrum logistycznym zlokalizowanym w Świecku jest mocno zautomatyzowany – na 12 500 m2 pracuje 57 robotów, obsługujących 450 regałów półkowych. W tym roku wyślemy 10 mln paczek. Wewnętrzne procedury i optymalizacja procesów umożliwiają minimalizację błędów, gwarantując ponad 99% wysyłek bez żadnych błędów. Oprócz działaniami logistycznymi oferujemy także doradztwo w zakresie wyboru platformy e-commerce i modelu sprzedaży, obsługę i dostawy, a także zwroty przesyłek, obsługujmy również płatności i oferujemy mailową i telefoniczną obsługę klienta, uczestniczymy i projektujemy opakowania. W ofercie mamy także pomoc marketingową. Usługi dostaw dostępne są zarówno w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Dajemy możliwość podglądów stanów magazynowych i przygotowania zamówień klientów. MW dostarcza stabilne i elastyczne rozwiązania dzięki połączeniu najwyższej jakości operacji oraz własnej technologii. Optymalizacja procesów pozwala firmie obsłużyć najbardziej wymagającego klienta. Celem spółki jest, aby wszystkie usługi wykonywane zostały na profesjonalnym poziomie ze 100% jakością".

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami Pana Song Gao:

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Janusz Piechociński: Kolej niemiecka w czasie cov-19 Janusz Piechociński: Kolej niemiecka w czasie cov-19
Następny artykuł  Mimo pandemii rośnie pozycja LOTOS Kolej na krajowym rynku Mimo pandemii rośnie pozycja LOTOS Kolej na krajowym rynku