Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS w kategorii Railway!!!

Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS w kategorii Railway!!!

30 marca 2021 | Źródło: Niezależne Zrzeszenie Studentów
PODZIEL SIĘ

Masz pomysł jak przyczynić się do rozwoju kolei? Od dawna w Twojej głowie kiełkuje pomysł jak usprawnić podróż pasażerom? Wiesz jak można by unowocześnić dworzec? Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS czeka właśnie na Ciebie!

Źródło: Niezależnie Zrzeszenie Studentów

Jest to inicjatywa Niezależnego Zrzeszenia Studentów, w której poszukiwaniu są najzdolniejsi konstruktorzy z całej Polski. Organizatorzy we współpracy z PKP S.A. przygotowali kategorię specjalną, którą jest RAILWAY, więc jeśli tematyka kolejnictwa oraz podróży jest Ci bliska nie trać czasu i spróbuj swoich sił. Warto podkreślić, że jest to kategoria WYJĄTKOWA!  Dlaczego? Tutaj możecie zgłosić nie tylko gotowe konstrukcje, ale również PROJEKTY.  

Do wygrania minimum 3000zł!

Więcej informacji na stronie na naszą stronę www.kokos.nzs.org.pl i na Fanpage KOKOS.

Zapisy przedłużone zostały do 1 KWIETNIA!

 

KOKOS, czyli Konkurs Konstrukcji Studenckich, to ogólnopolski projekt, realizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Wiele studenckich wynalazków ląduje w szufladach – NZS nie może na to pozwolić! Celem konkursu KOKOS jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych młodych konstruktorów, skonfrontowanie ich prac z wymagającym światem biznesu oraz pomoc w komercjalizacji projektów oraz pozyskaniu inwestorów. Dodatkowo Konkurs Konstrukcji Studenckich wspiera merytorycznie młodych konstruktorów poprzez realizację wydarzeń towarzyszących- certyfikowanych szkoleń i warsztatów z zakresu sztuki autoprezentacji, kompetencji miękkich, czy strategii biznesowych. KOKOS to również możliwość integracji studentów z przedstawicielami świata biznesu, nauki i techniki, a także popularyzacja idei innowacyjności i wynalazczości.