Odkryj Austrię z ÖBB Sommmerticket - letnia oferta ÖBB dla wszystkich poniżej 26 roku życia

Odkryj Austrię z ÖBB Sommmerticket - letnia oferta ÖBB dla wszystkich poniżej 26 roku życia

07 czerwca 2021 | Źródło: ÖBB / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Dzięki biletowi ÖBB Sommerticket, ÖBB ponownie przewiezie wszystkich poniżej 26 roku życia tanio i wygodnie przez Austrię w czasie letnich wakacji. Sommerticket ÖBB jest dostępny od wtorku 15 czerwca 2021 r. w sklepie z biletami w aplikacji ÖBB App, w automatach biletowych i w kasie biletowej.

Fot. Harald Eisenberger / ÖBB

Dla wszystkich klientów poniżej 20 roku życia bilet letni jest dostępny w cenie 39,- €, dla rezerwacji online i mobilnych na koncie ÖBB w cenie 34,- €. Dla wszystkich klientów w wieku od 20 do 26 lat bilet letni ÖBB kosztuje 69,- euro, przy rezerwacji online i mobilnej na koncie ÖBB tylko 59,- euro.

- Skorzystaj z letnich wakacji i podróżuj po całej Austrii - to jest to, na co wiele osób czekało z utęsknieniem. Dzięki biletowi letniemu ÖBB jest to możliwe również w tym roku. Stworzyliśmy nie tylko najtańszy, ale również najbardziej przyjazny dla klimatu sposób, aby młodzi ludzie i młodzi duchem mogli tego lata odkrywać Austrię pociągiem - mówi Michaela Huber, członek zarządu ÖBB-Personenverkehr AG.

Z biletem ÖBB Sommerticket młodzież i młodzi dorośli mogą od 3 lipca do 12 września 2021 r. podróżować pociągiem po całej Austrii. Jedynym warunkiem zakupu jest posiadanie karty ÖBB VORTEILSCARD Youth. Bilet letni ÖBB jest ważny w 2 klasie we wszystkich pociągach ÖBB (z wyjątkiem pociągów EuroNight/Nightjet) oraz Raaberbahn, a także w autobusie ÖBB Intercitybus na trasie Graz - Klagenfurt. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 03:00 następnego dnia, a w soboty, niedziele i święta przez cały dzień, można podróżować pociągiem według własnego uznania.