Przebojowy Pociąg RMF FM na stacji Kraków Główny

Przebojowy Pociąg RMF FM na stacji Kraków Główny

03 lipca 2021 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Dzisiaj po 10 z Rzeszowa do Trójmiasta wyruszył Przebojowy Pociąg RMF FM!  Żółto-niebieska lokomotywa przemierza z południa na północ Polski w rytmie największych przebojów, a o nastroje podróżujących nim słuchaczy dbają takie gwiazdy, jak Cleo, Gromee, czy C-BooL. W drzwiach wagonu podróżnych witał Piotr Kupicha, wokalista zespołu Feel. O godzinie 15.00. specjalny pociąg zawita do Warszawy. Prezentujemy zdjęcia z postoju pociągu na stacji Kraków Główny wykonane przez Annę Szczepanowską. Redakcja dziękuję autorce za ich udostępnienie.

Przebojowy Pociąg RMF FM na stacji Kraków Główny. Fot. Anna Szczepanowska
Piotr Kupicha w Przebojowym Pociągu RMF FM na stacji Kraków Główny. Fot. Anna Szczepanowska

 

Każdy, z wsiadających na pokład Przebojowego Pociągu RMF FM musiał zabrać ze sobą specjalny bilet. O ich sprawdzanie rozgłośnia poprosiła Cleo, która rozdała przy okazji sporo autografów.

Żółto - niebieska lokomotywa na czele  Przebojowego Pociągu RMF FM. Fot. Anna Szczepanowska

 

Przebojowy Pociąg RMF FM na stacji Kraków Główny. Fot. Anna Szczepanowska

 

Przejazd Przebojowego Pociągu RMF FM  jest zorganizowany przy współpracy ze spółką PKP INTERCITY, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.