"Zrobotyzowani” zapraszają miłośników kolei i plenerów fotograficznych do Ełku

"Zrobotyzowani” zapraszają miłośników kolei i plenerów fotograficznych do Ełku

08 sierpnia 2021 | Źródło: Zrobotyzowani
PODZIEL SIĘ

"Zrobotyzowani” zapraszają na następne w tym roku wydarzenie z cyklu kolejowych imprez fotograficznych. Tym razem zabiorą chętnych w podróż malowniczą trasą po linii Ełckiej Kolei Wąskotorowej.

Fot. zrobotyzowani.com.pl

"Zrobotyzowani" powstali w sierpniu 2019 roku. Korzystając z doświadczeń zdobytych w wielu dziedzinach, grupa przyjaciół postanowiła połączyć pasję z pracą i zaoferować szyte na miarę wycieczki.

Fot. zrobotyzowani.com.pl

 

Ich wspólną pasją jest szeroko rozumiana technika. Interesują się jej historią, potęgą i rozwojem. Jak wiadomo, wszystkie gałęzie techniki są ze sobą w pewien sposób powiązane. Jednak dopiero zagłębiając się w procesy produkcyjne i ich utrzymanie dostrzegamy, że tylko na pozór. Mimo wielu cech wspólnych każda z gałęzi jest różna i wyjątkowa na swój sposób. To właśnie chcą pokazać. Dlatego postanowili wspólnymi siłami organizować stricte techniczne wycieczki, aby odkrywać i zgłębiać wiedzę niedostępną zwyczajnym turystom.

 

Fot. zrobotyzowani.com.pl

Oto najnowsza oferta Zrobotyzowanych:

CO ?

Impreza dla miłośników kolei i fotografii, w szczególności parowozów. Przygotowany zostanie skład: Px48-1752 + 3 wagony 1Aw + 2 platformy.

KIEDY ?

5 września 2021 r., start o 9:30 z Ełku Wąskotorowego.

GDZIE?

Tym razem zabiorą w podróż malowniczą trasą po linii Ełckiej Kolei Wąskotorowej, z Ełku aż do mostu w Sypitkach.

ZA ILE ?

Bilet na przejazd to jedynie 99 zł. Organiozator zaprasza do udziału również fotografów goniących. Składka wynosi 30 zł.

SKOMUNIKOWANIE:

 

Dla chętnych jest dostępna opcja dojazdu z Warszawy (wyjazd o godzinie 4:30 z dworca kolejowego Warszawa Wschodnia, przyjazd do Ełku o 9:00). Bilet na przejazd tam i z powrotem kosztuje 129 zł. Środek transportu będzie dopasowany do liczby osób zainteresowanych. Nie bój się, bez Ciebie pociąg nie odjedzie!

 

Fot. zrobotyzowani.com.pl

 

WYŻYWIENIE:

Obiad przygotuje specjalnie dla uczestników restauracja DosPatos w Sypitkach. Zostanie dowieziony na stację w Sypitkach na godzinę 13:15. Do wyboru jest zestaw mięsny lub bezmięsny za 35 PLN!

NOCLEG:

Organizatorzy nie chcą narzucać uczestnikom swoich priorytetów, dlatego noclegi zawsze należy rezerwwować indywidualnie. Bliskość imprezy dla lubiących pospać za przystępna cenę może zapewnić Hostel Open Tours na dworcu kolejowym w Ełku.

 

Fot. zrobotyzowani.com.pl