"Zrobotyzowani” organizują pożegnanie EN71-001

"Zrobotyzowani” organizują pożegnanie EN71-001

18 sierpnia 2021 | Źródło: Zrobotyzowani
PODZIEL SIĘ

"Zrobotyzowani” zapraszają na nostalgiczną wycieczkę której kluczowym elementem będzie pożegnanie elektrycznego zespołu trakcyjnego EN71-001!

Fot. zrobotyzowani.com.pl

"Zrobotyzowani" powstali w sierpniu 2019 roku. Korzystając z doświadczeń zdobytych w wielu dziedzinach, grupa przyjaciół postanowiła połączyć pasję z pracą i zaoferować szyte na miarę wycieczki.

Ich wspólną pasją jest szeroko rozumiana technika. Interesują się jej historią, potęgą i rozwojem. Jak wiadomo, wszystkie gałęzie techniki są ze sobą w pewien sposób powiązane. Jednak dopiero zagłębiając się w procesy produkcyjne i ich utrzymanie dostrzegamy, że tylko na pozór. Mimo wielu cech wspólnych każda z gałęzi jest różna i wyjątkowa na swój sposób. To właśnie chcą pokazać. Dlatego postanowili wspólnymi siłami organizować stricte techniczne wycieczki, aby odkrywać i zgłębiać wiedzę niedostępną zwyczajnym turystom.

 

Fot. zrobotyzowani.com.pl

 

Oto najnowsza oferta Zrobotyzowanych:

Co?

Impreza dla zaliczających zapomniane linie kolejowe, wielbicieli nietuzinkowych jednostek taboru i wszystkich chętnych na nostalgiczną wycieczkę z udziałem semaforów kształtowych. A przede wszystkich pożegnanie EN71-001!

KIEDY?

21 sierpnia 2021 r., start o 9:30 ze stacji w Trzebini.

 

 

GDZIE?

Tym razem "Zrobotyzowani" zabiorą Was w sentymentalną podróż linią kolejową nr 114 do Trzebini Sierszy, po której pociągi pasażerskie nie kursowały od wielu lat. Funkcjonują na niej unikatowe, czynne semafory świetlne z lat 60-tych XX wieku.

ZA ILE?

Bilet normalny na przejazd kosztuje 99 zł, ale są  w ofercie również bilety ulgowe. Zapraszeni do udziału sa również fotografowie goniący. Składka wynosi 30 zł. Bilety można zakupić na platformie GoOut

SKOMUNIKOWANIE:

Do stacji w Trzebini dostaniecie się pociągami POLREGIO z Krakowa i Katowic.