Zrobotyzowani zapraszają: Motowozem w stronę słońca!

Zrobotyzowani zapraszają: Motowozem w stronę słońca!

07 października 2021 | Źródło: Zrobotyzowani
PODZIEL SIĘ

Zrobotyzowani zapraszają wszystkich chętnych na drugą imprezę na Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, czyli Motowozem w stronę słońca! Po raz kolejny uczestnicy będą podziwiać i fotografować plenery Pomorza Zachodniego, tym razem z innym taborem i w scenerii jesiennej.

Fot. Kacper Zyga Hajdas

Zrobotyzowani powstali w sierpniu 2019 roku. Ich wspólną pasją jest szeroko rozumiana technika. Interesują się jej historią, potęgą i rozwojem. Jak wiadomo, wszystkie gałęzie techniki są ze sobą w pewien sposób powiązane. Jednak dopiero zagłębiając się w procesy produkcyjne i ich utrzymanie dostrzegamy, że tylko na pozór. Mimo wielu cech wspólnych każda z gałęzi jest różna i wyjątkowa na swój sposób. To właśnie chcą pokazać uczestników ich ekspedycji. Dlatego postanowili wspólnymi siłami organizować stricte techniczne wycieczki, aby odkrywać i zgłębiać wiedzę, niedostępną zwyczajnym turystom.

Tym razem 16 października 2021 r., w sobotę, zabiorą Was w podróż malowniczą trasą linii Gryfickiej Kolei Wąskotorowej – z Gryfic aż do Trzebiatowa. Czy na pewno? Byłoby to marzeniem niejednego z miłośników kolei wąskotorowej. Pociąg pojedzie oczywiście z Gryfic do Pogorzelicy Gryfickiej.

CO?

Impreza dla miłośników kolei i fotografii z wyjątkowym wagonem motorowym: MBxd2-310.

 

 

KIEDY?

16 października 2021 r., start o 10:30, skomunikowani z porannymi pociągami ze Szczecina i Kołobrzegu.

 

Źródło: Zrobotyzowani

GDZIE?

Po raz kolejny uczestnicy pojadą linią Gryfickiej Kolei Dojazdowej, z Gryfic do Pogorzelicy Gryfickiej.

ZA ILE?

Przejazd motowozem w jesiennym klimacie to 119 zł. Zakup biletów jest możliwy przez platformę GoOut: https://goout.net/pl/bilety/motowozem-w-strone-slonca/tfyj/

ROZKŁAD:

 

 

WYŻYWIENIE:

Obiad przygotuje dobrze znana uczestnikom Restauracja Klifowa z Trzęsacza! Zestaw obiadowy (do wyboru z dwóch – wersja mięsna i jarska) wraz z kawą i herbatą kosztuje 35 zł. Bilet na wybrany zestaw możesz zamówić przez GoOut.

NOCLEG:

Organizatorzy proponują komfortowy nocleg w Browarze Folga (browarfolga.pl).

 
Fot. Kacper Zyga Hajdas