Jubileusz 10-lecia działalności Biura Turystyki Kolejowej TurKol - konkurs z biletami

Jubileusz 10-lecia działalności Biura Turystyki Kolejowej TurKol - konkurs z biletami

27 października 2021 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Biuro Turystyki TurKol od dziesięciu lat zaprasza miłośników kolejowych podróży, specjalnymi wagonami często z parowozem, w najciekawsze zakątki kraju, połączonych z towarzyszącymi im atrakcjami w trakcie przejazdu oraz w miejscach przeznaczenia. To zaproszenie do wspaniałej przygody i niesamowitych wrażeń skierowane do całych rodzin. Z okazji jubileuszu TurKol oraz redakcja Kuriera Kolejowego zapraszają do udziału w konkursie.

 

Fot. Turkol

By mieć szansę stać się zdobywcą nagrody ufundowanej przez Biuro Turystyki Kolejowej TurKol należy prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Jak nazywał sie pierwszy pociąg uruchomiony przez TurKol ?

Na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem e'mail: konkurs.turkol@kurier-kolejowy.pl  do piątku 29 października, do godz 12:00.

Dla każdej z pierwszych 4 osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi mamy pojedynczy bilet na przejazd jednym z pociągów oferty Liliputy 2021 - "Pionier", który zostanie uruchomiony przez jubilata i zarazem fundatora nagrody 11 listopada 2021r. w relacji Wrocław Główny - Wrocław Świebodzki - Wrocław Główny. Wiecej szczegółów dotyczących oferty Lliputy 2021 i tego przejazdu mozna znaleźć na stronie turkol.pl 

Nazwiska laureatów konkursu opublikujemy na portalu Kuriera Kolejowego, a w indywidualnej korespondencji poinformujemy w jaki sposób będzie można odebrać bilet.