To już kolejny raz. Tradycyjnie odjazdowe aukcje dla WOŚP od Kolei Mazowieckich

To już kolejny raz. Tradycyjnie odjazdowe aukcje dla WOŚP od Kolei Mazowieckich

15 stycznia 2022 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

Koleje Mazowieckie wspierają cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tegorocznych aukcjach można wylicytować m.in. szkolenie na symulatorze pojazdu kolejowego FLIRT, przejazd w kabinie „babci”, czyli najstarszego czynnego pojazdu EN57, dzień w dyspozyturze, zwiedzanie wybranej Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru, sesję zdjęciową z koleją w tle, a także zestaw gadżetów.

Fot. Koleje Mazowieckie

Coroczne Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to akcja pozyskiwania środków na wsparcie polskiej medycyny. Celem 30. Finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jednym ze sposobów wsparcia kwesty są licytacje dostępne pod adresem: https://aukcje.wosp.org.pl/. Wśród tysięcy wyjątkowych aukcji są także fanty od KM:

SZKOLENIE NA SYMULATORZE POJAZDU ER160 FLIRT – DLA MIŁOŚNIKÓW NIEPRZECIĘTNYCH DOZNAŃ

https://allegro.pl/oferta/szkolenie-na-symulatorze-pojazdu-flirt-er160-km-11643474936

Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość poczuć się  jak prawdziwy maszynista – albo maszynistka! Kabina, w której znajduje się symulowane stanowisko maszynisty, jest wiernym odwzorowaniem tej prawdziwej znajdującej się w elektrycznych zespołach trakcyjnych FLIRT, czyli najnowszych pojazdach zakupionych przez Koleje Mazowieckie.

Symulator pojazdu ER160 FLIRT. Fot. Koleje Mazowieckie

 

ODJAZDOWA PODRÓŻ Z „BABCIĄ” - CZYLI PRZEJAZD W KABINIE MASZYNISTY NAJSTARSZEGO CZYNNEGO POJAZDU EN57  „BABCI”

https://allegro.pl/oferta/przejazd-w-kabinie-maszynisty-en57-038-km-babci-11650681493

Osobę, która wygra aukcję, zabierzemy w sentymentalną podróż najstarszym czynnym pojazdem kolejowym serii EN57 w Polsce. Podczas wycieczki będzie mogła poznać historię tego niezwykłego pojazdu, zobaczyć, co maszynista widzi z kabiny pociągu, który prowadzi, a także dowiedzieć się, jakie czynności musi wykonać, aby uruchomić i zatrzymać pojazd, czy zabrać pasażerów.

 

"Babcia" w nowej malaturze. Fot. Koleje Mazowieckie

 

ZWIEDZANIE DYSPOZYTURY KOLEI MAZOWIECKICH

https://allegro.pl/oferta/poznaj-serce-kolei-zapraszamy-do-dyspozytury-km-11643342224

Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość wejść do pomieszczenia operacyjnego Dyspozytury Kolei Mazowieckich i poznać tajniki pracy dyspozytorów. Na koniec tego pełnego wrażeń dnia, uczestnik otrzyma certyfikat, a kierownik Dyspozytury zaprosi go na typowy, roboczy lunch.

 

Dyspozytura Kolei Mazowieckich. Fot. KM

 

ZWIEDZANIE ZAPLECZA TECHNICZNEGO KOLEI MAZOWIECKICH

https://allegro.pl/oferta/poznaj-zaplecze-techniczne-kolei-mazowieckich-11643826951

Tłuszcz, Sochaczew, Grochów a może Ochota? W tym roku ponownie zapraszamy do odwiedzenia zaplecza technicznego Kolei Mazowieckich. Zwycięzca aukcji będzie miał niezwykłą okazję zwiedzić wybraną Sekcję Napraw i Eksploatacji Taboru Kolei Mazowieckich i zobaczyć „od kuchni” pracę przy trwających całą dobę przeglądach pojazdów.

 

Zaplecze techniczne Kolei Mazowieckich. Fot. KM

 

ODJAZDOWA SESJA FOTOGRAFICZNA NA TERENIE ZAPLECZA TECHNICZNEGO KM

https://allegro.pl/oferta/odjazdowa-sesja-fotograficzna-w-km-11643416578

Udział w aukcji jest niepowtarzalną szansą na wykonanie oryginalnych zdjęć na pokładzie wybranego pojazdu KM lub na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów.

MEGA ZESTAW GADŻETÓW OD KOLEI MAZOWIECKICH

https://allegro.pl/oferta/mega-zestaw-gadzetow-od-km-11642643468

Mazowiecki krajobraz ze słońcem, łąką i szlakiem kolejowym to oczywiście logo Kolei Mazowieckich. Dla wszystkich miłośników tego sielskiego klimatu przygotowaliśmy zestaw gadżetów od KM, a w nim trzy rodzaje kalendarzy na 2022 r.: ścienny,  książkowy i piórnikowy. W zestawie także idealny na bliższe i dalsze podróże kubek podróżny ceramiczny. Do tego dokładamy puzzle z pociągiem KM oraz zestaw sportowy: szklaną butelkę, ręcznik szybkoschnący, torebką rowerową i apteczkę. Zapraszamy do udziału w licytacjach.

 

Gadżety Kolei Mazowieckich. Fot. KM