Rudzkie opowieści Zrobotyzowanych vol.2

Rudzkie opowieści Zrobotyzowanych vol.2

10 lutego 2022 | Źródło: Zrobotyzowani
PODZIEL SIĘ

Zrobotyzowani zapraszają na drugą edycję imprezy Rudzkie opowieści Zrobotyzowanych, tym razem w zimowej, parowozowej odsłonie. Wycieczka z parowozem Las49-3343 oraz wagonem motorowym MBxd2 odbędzie się 19 lutego 2022 r.

Fot. Zrobotyzowani

"Zrobotyzowani" powstali w sierpniu 2019 roku. Korzystając z doświadczeń zdobytych w wielu dziedzinach, grupa przyjaciół postanowiła połączyć pasję z pracą i zaoferować szyte na miarę wycieczki.

Ich wspólną pasją jest szeroko rozumiana technika. Interesują się jej historią, potęgą i rozwojem. Jak wiadomo, wszystkie gałęzie techniki są ze sobą w pewien sposób powiązane. Jednak dopiero zagłębiając się w procesy produkcyjne i ich utrzymanie dostrzegamy, że tylko na pozór. Mimo wielu cech wspólnych każda z gałęzi jest różna i wyjątkowa na swój sposób. To właśnie chcą pokazać. Dlatego postanowili wspólnymi siłami organizować stricte techniczne wycieczki, aby odkrywać i zgłębiać wiedzę niedostępną zwyczajnym turystom.

Część swojej oferty kierują do entuzjastów kolei i fotografii, dla których organizują przejazdy pociągami specjalnymi z fotostopami. Do przeżycia takiej przegody, tym razem w zimowej, parowozowej odsłonie, zapraszają chętnych i tym razem.

Oto najnowsza oferta Zrobotyzowanych:

CO?  

Impreza z fotostopami na dwa składy:

  • parowóz Las49-3343 + platforma + brankard + 3 x węglarka
  • MBxd2 lub MBxd2 + Bxhpi

KIEDY?

19 lutego 2022 r. Wyjazd ze stacji w Rudach ok. 9:00, powrót około 16:30.

GDZIE? 

Kolejka Wąskotorowa Rudy - podróż z Rud do Rybnika-Stodół i Stanicy. 

ZA ILE?

  • Bilet normalny – 179 zł;
  • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat) – 134,30 zł;
  • Pakiet Rudy + Środa normalny – 349,00 zł;
  • Pakiet Rudy + Środa ulgowy – 216,80 zł;
  • Bilet na obiad – 35 zł;
  • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 30 zł.

SKOMUNIKOWANIE 

Odjazd i przyjazd pociągu specjalnego są ustalone na godziny, które pozwalają na przesiadki z i do lokalnych autobusów, a następnie do pociągów pospiesznych oraz regionalnych na stacjach w Katowicach, Gliwicach, Raciborzu oraz Rybniku. Szczegóły na stronie Zrobotyzowanych. 

WYŻYWIENIE 

Obiad (w przerwie około godziny 14:00) przygotuje specjalnie dla uczestników Restauracja Cysterska w Rudach. Do wyboru jest zestaw klasyczny i bezmięsny w cenie 35 PLN.

KONTAKT

☎️ +48 783 889 887

e'mail: hello@zrobotyzowani.com.pl

Zgłoś swój udział

Regulamin wycieczek organizowanych przez Zrobotyzowanych