Długi weekend z biletem wycieczkowym Kolei Mazowieckich

Długi weekend z biletem wycieczkowym Kolei Mazowieckich

08 czerwca 2022 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

W tym roku oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich obowiązuje również w piątek, 17 czerwca. Oznacza to, że będzie można skorzystać z niej od 15 czerwca od godziny 18:00 do 19 czerwca do 24:00.

 

Fot. Koleje Mazowieckie

 

Popularna „czerwcówka”, czyli tzw. „długi weekend” rozpoczynający się świętem Bożego Ciała, to czas, w którym wiele osób rozpoczyna przygotowania do letnich wakacji.
Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Koleje Mazowieckie przedłużają ofertę biletu wycieczkowego, traktując piątek, 17 czerwca jako dzień wolny. Na podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami KM w relacji do 200 km. Termin ważności biletu, niezależnie od przejechanej odległości, wynosi 1 dzień.

Dla niektórych osób długi weekend jest także okazją do odpoczynku na świeżym powietrzu oraz zetknięcia z rodzimym folklorem. Aby ułatwić takim osobom odkrywanie kultury ludowej Mazowsza, Koleje Mazowieckie zachęcają do odwiedzenia swoich partnerów w ramach akcji „Koleją do Kultury” - Muzeum wsi Mazowieckiej w Sierpcu i Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu.

Szczegóły oferty na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-wycieczkowy