Przebojowy Pociąg RMF FM znów rusza w trasę

Przebojowy Pociąg RMF FM znów rusza w trasę

22 czerwca 2022 | Źródło: RMF FM
PODZIEL SIĘ

W tym roku RMF FM znów zorganizuje przejazd Przebojowego Pociągu – ze stolicy Dolnego Śląska nad Bałtyk. To już druga edycja akcji rozgłośni.

 

Przebojowy Pociąg RMF FM znów rusza w trasę
Przebojowy pociąg RMF FM 2021. Fot. Adam Kupniewski / Kurier Kolejowy

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Wystartuje 26 lipca o świcie z Wrocławia, by przez Kraków i Warszawę dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski, a w wagonach na słuchaczy czekać będą Mesajah, Wiktor Dyduła, Lamberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Margaret, Michał Szpak oraz Artur Siódmiak.

 

Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski. Fot.RMF FM

 

Oprócz spotkań z gwiazdami słuchacze liczyć mogą na wiele niespodzianek, m.in. quizy i zabawy prowadzone przez prezenterów RMF FM. Bilety na przejazd zdobyć będzie można w konkursach antenowych. Cała podróż będzie na bieżąco relacjonowana na antenie i na profilach społecznościowych stacji oraz w portalu informacyjnym RMF24.pl.

 

Przebojowy pociąg RMF FM / Fot. RMF FM

 

Oprócz tego w te wakacje RMF FM odwiedzi:

  • Mikołajki z imprezą „Otwarcie Lata” (25 czerwca) – swoje największe hity zaśpiewają Viki Gabor, Danzel, Stan Zapalny, Oskar Cyms, Gromme i Bryska.
  • Ustkę z „Festiwalem Latawców” (12 lipca) – spektakularny pokaz podniebnych konstrukcji zwieńczy występ Darii.
  • Niedzicę nad Jeziorem Czorsztyńskim podczas Nocy Perseidów (12 sierpnia) – na wszystkich, którzy tego wieczoru przyjdą oglądać spadające gwiazdy czekać będzie pokaz filmu w plenerowymi kinie, opowieści astronomów oraz występ Mateusza Ziółko.
  • ponownie Ustkę podczas LO♡E Ustka Festival (19-20 sierpnia), którego RMF FM jest patronem – słuchacze będą mogli wziąć udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa w liczbie par równocześnie się całujących.

 

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,9 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.