Projekt Bieszczady ANKIETA

Projekt Bieszczady ANKIETA

15 września 2022 | Źródło: Turkol.pl
PODZIEL SIĘ

Turystyka Kolejowa TurKol.pl w dniach 21 - 23 października 2022 roku organizuje kilkudniowy projekt turystyczny BIESZCZADY 2022. Z racji wielu zapytań o możliwe zaplanowanie dodatkowego wjazdu pociągu do stacji POŁANIEC zwracamy się do Państwa z zapytaniem o opinię w postaci ankiety.

Fot. Turkol.pl

Aby dodatkowy pociąg na trasie Staszów - Połaniec - Staszów został zaplanowany musi on uzyskać niezbędny poziom finansowania - co jest związane ze sprzedażą określonej liczby biletów. Planowana cena biletu to 59 złotych za przejazd w obie strony.

Abyśmy mogli ocenić możliwości i podjąć ostateczną decyzję zapraszamy do udziału w głosowaniu - w tym: osoby chętne do przejazdu dodatkowym odcinkiem na trasie Staszów - Połaniec - Staszów (serduszko - super), osoby niezainteresowane udziałem w projekcie korzystają z innych znaczków - obojętni (kciuk w górę), zainteresowani, ale nie w tym terminie (złośnik) lub ogólnie niechętni do podróży turystycznych (śmiech).


Zachęcamy do udziału w ankiecie, a także do dyskusji i wniosków. Podsumowanie wyników ankiety nastąpi w niedzielę 18 września. Ewentualna decyzja o uruchomieniu pociągu zależy od oceny możliwości zbilansowania kosztu przejazdu z przychodów biletów.