PKP S.A. z wyróżnieniem i statuetką "Najprzyjaźniejsza firma wspierająca młodych ludzi"

PKP S.A. z wyróżnieniem i statuetką "Najprzyjaźniejsza firma wspierająca młodych ludzi"

20 września 2022 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych, odbywającej się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zostały wręczone wyróżnienia "Ambasadora Młodego Pokolenia RP". Nagrody wręczyli Profesor Piotr Gliński, Wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Piotr Mazurek, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej. W kategorii "Najprzyjaźniejsza firma wspierająca młodych ludzi" w imieniu Polskich Kolei Państwowych S.A. statuetkę odebrał Filip Piotr Chrzanowski, Dyrektor-Pełnomocnik Zarządu PKP S.A ds. strategii i projektów rozwojowych.

Fot. PKP S.A.

 

PKP S.A. aktywnie współpracują z młodym pokoleniem. Spółki z GrupyPKP obejmują swoimi patronatami szkoły średnie o profilu kolejowym, a także prowadzą współpracę z wydziałami o profilu kolejowym uczelni wyższych. Wspierają także młodych konstruktorów i naukowców.

W bieżącym roku spółki z GrupyPKP otrzymały nieocenione wsparcie od organizacji młodzieżowych podczas akcji humanitarnej prowadzonej na dworcach kolejowych w związku z wojną w Ukrainie.