Wyprawa z Turkolem w BIESZCZADY

Wyprawa z Turkolem w BIESZCZADY

19 października 2022 | Źródło: Turkol
PODZIEL SIĘ

Turystyka Kolejowa TurKol.pl w dniach 21 do 23 października wspólnie z przewoźnikami PKP Intercity oraz Cargo Master zaprasza na wyprawy turystyczne na pokładzie pociągów specjalnych w BIESZCZADY 2022. 

Wyprawa z Turkolem w BIESZCZADY
Fot.Jan Kulczyński

Pociągi zostaną uruchomione historycznym taborem tj. lokomotywami EP05-23 oraz SU42-536, Pasażerowie będą podróżować w historycznych wagonach pasażerskich z lat 70. XX wieku, w tym przedziałowych 1 i 2 klasy, a także w kultowym wagonie barowym WARS.

Pasażerowie będą mogli skorzystać z 12 różnych tras przejazdów, rozpoczynając podróże na stacji Warszawa Wschodnia, Radom Gł., Kielce, Staszów, Stalowa Wola, Rzeszów Gł., Nowy Sącz oraz Sanok.

Informujemy, że internetowa rezerwacja biletów na pociągi specjalne uruchamiane w dniach 21, 22 i 23 października została zakończona. Bilety na pociągi będą też dostępne na pokładzie pociągów u konduktora - do wyczerpania puli wolnych miejsc.

Informujemy, że ZAKOŃCZYŁA SIĘ procedura przyznawania miejscówek na poszczególne pociągi. Pasażerowie, którzy opłacili zarezerwowane bilety, otrzymali w korespondencji elektronicznej przyznane miejscówki, a wcześniej (tj. po dokonaniu płatności) otrzymali także fakturę potwierdzającą zakup biletów - jest to jedyny dokument uprawniający do odbioru biletów na pokładzie pociągu!

Faktura może być okazana kierownikowi pociągu w formie papierowej lub elektronicznej. Przypominamy, że brak faktury na pokładzie pociągu uniemożliwi odbiór biletów i skorzystanie z przejazdu!