GIGANCI 2022 Fiatem wokół Wrocławia!

GIGANCI 2022 Fiatem wokół Wrocławia!

21 listopada 2022 | Źródło: Kurier Kolejowy / TurKol
PODZIEL SIĘ

Turystyka Kolejowa TurKol.pl w dniu 27 listopada wspólnie z Klubem Sympatyków Kolei we Wrocławiu i przewoźnikiem Cargo Master zaprasza na wyprawy turystyczne z okazji Dnia Kolejarza na pokładzie pociągów specjalnych GIGANCI wokół Wrocławia. 

Fot. Turkol.pl

Pociągi zostaną uruchomione historycznym taborem tj. lokomotywą SU45-079, pasażerowie będą podróżować w historycznych wagonach pasażerskich z lat 70. XX wieku, w tym przedziałowych 1 i 2 klasy, a także w kultowym wagonie barowym WARS.


Pasażerowie będą mogli skorzystać z 2 tras przejazdu, rozpoczynając podróże na stacji Wrocław Główny - rodzinny przejazd KATARZYNKA zakończy się na stacji Wrocław Nadodrze, a dłuższa wyprawa pod nazwą BADACZ pozwoli odwiedzić Tor Doświadczalny Instytutu Kolejnictwa w Żmigrodzie.


Informujemy, że internetowa rezerwacja biletów na pociągi specjalne uruchamiane w dniu 27 listopada zostanie zakończona w środę 23 listopada o godz 22:00. Bilety na pociągi będą też dostępne na pokładzie pociągów u konduktora - do wyczerpania puli wolnych miejsc.


Informujemy, że TRWA procedura przyznawania miejscówek na poszczególne pociągi. Pasażerowie, którzy opłacili zarezerwowane bilety, otrzymają w korespondencji elektronicznej (w czwartek 24 listopada do godziny 22:00) przyznane miejscówki, a wcześniej (tj. po dokonaniu płatności) otrzymali także fakturę potwierdzającą zakup biletów - jest to jedyny dokument uprawniający do odbioru biletów na pokładzie pociągu! Faktura może być okazana kierownikowi pociągu w formie papierowej lub elektronicznej. Przypominamy, że brak faktury na pokładzie pociągu uniemożliwi odbiór biletów i skorzystanie z przejazdu!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Dwa dworce w Pionkach już w budowie Dwa dworce w Pionkach już w budowie
Następny artykuł W Katowicach będą cztery nowe przystanki kolejowe W Katowicach będą cztery nowe przystanki kolejowe