Pełen atrakcji Tyski Pociąg Świąteczny wkrótce wyruszy w trasę

Pełen atrakcji Tyski Pociąg Świąteczny wkrótce wyruszy w trasę

06 grudnia 2022 | Źródło: Informacja prasowa
PODZIEL SIĘ

 

16 i 18 grudnia br. w Tychach i w Gdyni rozpocznie cztery kursy Tyski Pociąg Świąteczny. Marka Tyskie przygotowała dla zwycięzców trwającego konkursu trzy wagony pełne atrakcji i okazji do przechodzenia na Ty ponad przedziałami. 

Fot. materiały prasowe

 

Tyski Pociąg Świąteczny jest pierwszą w Polsce kampanią korzystającą z infrastruktury kolejowej. Prowadzi ją marka Tyskie Kompanii Piwowarskiej. Podczas czterech przejazdów pociągu: dwóch na trasie Tychy-Sosnowiec-Tychy i dwóch na trasie Gdynia-Tczew-Gdynia laureaci konkursu zorganizowanego przez markę będą korzystać z atrakcji w wagonach: barowym, sportowym i koncertowym. W programie przejazdów są m.in.: akustyczny występ Wiktora Dyduły, finalisty The Voice of Poland, nominowanego do Bursztynowego Słowika na Festiwalu Muzyki Polskiej w Sopocie, turnieje piłkarzyków oraz bar z unikatowym wnętrzem inspirowanym 400-letnią historią Tyskich Browarów Książęcych. Znakami rozpoznawczymi Tyskiego Pociągu Świątecznego są czerwone wagony i świetliste neony z hasłem „Przejdźmy na Ty ponad przedziałami”. 

 

Źródło: materiały prasowe

 

- Tyski Pociąg Świąteczny to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń do przechodzenia na Ty. Zgodnie z platformą marki, celem wspólnej podróży jest doświadczanie bliskości, mimo różnic. Szerzymy ten przekaz w dosłownym i symbolicznym wymiarze - łącząc trasą pociągu południe z północą kraju. Mam nadzieję, że pasażerowie przeżyją z Tyskim chwile, które wspomina się latami - mówi o kampanii świątecznej Łukasz Kling, Brand Manager Tyskie. 

Idea kampanii nawiązuje do przeprowadzonego przez markę Tyskie w 2019 r. pierwszego w Polsce eksperymentu społecznego - instalacji baru w windzie bloku na warszawskich Bielanach. Tyskie ponownie chce przypomnieć Polakom, że każde miejsce i sytuacja mogą zapoczątkować nowe znajomości i wspólne przeżycia. 

 

Źródło: materiały prasowe

 

By wygrać bilety na wyjątkowy przejazd Tyskim Pociągiem Świątecznym wystarczy kupić Tyskie Gronie lub Tyskie Zero, zarejestrować paragon na stronie: www.tyskie.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.  

Za produkcję odpowiada TheProduction, konkursem zarządza Agencja Reklamowa Afekt, zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith Media, za kreację działań 360 odpowiada wiodąca agencja marki - Huta 19 im. Joachima Fersengelda. 

 

Źródło: materiały prasowe

 

Tyski Pociąg Świąteczny zadebiutował w zeszłorocznej kampanii marki i cieszył się dużym zainteresowaniem konsumentów. Pociąg odwiedził: Warszawę, Tychy, Poznań i niespodziewanie Żywiec. Dodatkowo jeden z żywieckich pubów otrzymał w prezencie beczkę świeżo uwarzonego piwa. Tyskie od lat, zgodnie z ideą „Przejdźmy na Ty”, konsekwentnie zwraca uwagę Polaków na aspekt łączenia pomimo różnic. Pociąg ponad przedziałami stwarza przestrzeń do zwyczajnych rozmów i wzajemnego poznania się w trakcie przedświątecznej podroży. 

Ubiegłoroczna kampania „Świąteczny pociąg z Tyskim w Żywcu” zdobyła uznanie wśród internautów - wpis o niecodziennych odwiedzinach został polubiony na profilu marki ponad 75 tysięcy razy. Kampanię docenił Klub Twórców Reklamy KTR 2022 – nagrodzono ją 3 złotymi mieczami oraz Mixx Awards – srebro w kategorii Best Use of Social Media.